Toribash
Sie staram, ale nie każdy chętny do poświęcenia czasu na realism i praktyke niestety :/
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
uczenie innych to tragiczna robota, przynajmniej jeżeli chodzi o toribash.
próbowaliśmy z oldfagami przez kilka miesięcy. nie warto.
retired
Tak samo jak my nie mieliśmy szansę na official'a, hmmm?

Jeśli nic do stracenia nie ma, warto spróbować.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Powas racja, kiedy kogoś się uczy to nawet gorzej. Co jak co, trzeba chociaż Brown Belt wbić to zaczyna się ogarniać, w każdym razie jak tak miałem.
Nom racja ale nauka sparrów czy też realismu to moim zdaniem coś zupełnie innego niż np single, madmany, mp itd.
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Spary są do wyćwiczenia, dużo grasz to dojdziesz do wprawy.
Z realizmem zależy, jednemu to wychodzi, drugiemu nie, bardziej kwestia talentu.
Swojego czasu bawiłem się w spary, dosyć ładnie wychodziło ale napewno nie realistycznie :>

Trewnek: w telegraficznym skrócie:
krytykowałem in/ep, ten twór nie miał szans na officiala, doradzałem zmiany, raz słuchaliście, raz mieliście w dupie ale nacisk był wywierany. Było trochę spięć chociaż bardziej z pojedynczymi osobami albo w pojedynczych sprawach - fakt jest taki że mieliście u siebie idiotów albo zdarzały się wam idiotyczne wyskoki. Zawsze powtarzam, im więcej polskich klanów tym lepiej, muszą tylko prezentować jakiś poziom. Ruszyliście w mniej więcej poprawnym kierunku, to nie piszę bo nie mam o czym, proste. Ale nie, lepiej wypominać krytykę bo pewnie ciężko było ją przełknąć, jak to, przecież 'ja' wiem najlepiej :>

Jeżeli chodzi o uczenie, poświęca się swój czas i zaangażowanie, dostaje głownie idiotów i bluzgi - no bo jak to, po jednym spotkaniu nie ma efektów, dalej przegrywam? wniosek - chujowy nauczyciel, trzeba zbluzgać. ustawiłem się na lekcje w taki i taki dzień? pieprzyć, mam co innego do roboty, nauczyciel poczeka.
Patrząc na swoje doświadczenia, nie warto, ale jak ktoś chcę niech próbuje, potrzeba jednak anielskiej cierpliwości. Ostrzegam, nie zabraniam.
retired
Kurde powas czasem wielkość twoich postów mnie przeraża xD ale w 100% zgadzam się z Tobą. Tak wgl sam też uczyłem kiedyś kolesia na mp bodajże wushu czy tk jak jeszcze jakoś w to grałem i było na prawdę spoko ale kiedy miałem sparr bodajże z icoonem czy kimś tam i próbowałem mu doradzić jak grać to mnie ojebał, że sie nie znam :3 także moim zdaniem dużo zależy w jaki sposób próbujemy kogoś uczyć prawda?
-----
BTW. ma ktoś jakiegoś sparka czy coś w tym stylu bo bardzo bym chciał zobaczyć jak inni polacy to robią
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Oj tam nie o to mi chodziło.

W telegraficznym skrócie: nie chodziło mi za bardzo o Ciebie STOP STOP Ty nam raczej pomagałeś STOP z tego co pamiętam STOP
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ruszył pierwszy mój forumowy event jako GM'a, link możecie znaleźć w sygnie :> Proste i przyjemnie, chociaż pewnie konkurencja będzie duża.
retired