Toribash
No wygląda na to, że trudno jakoś specjalnie nie macie... Ale jak już się wam uda to życzę szczęścia przy Erth'ie bo IRokie was z'shovel'uje na wushu
I am A gitarguy
iRookie jest dobry. Miałem z nim przyjemność grać i nie widziałem shoveli. Za to miałem wyrównaną walkę i pamiętam go mocno pozytywnie. Tak czy siak, wyzwanie jest.
A Erth'a nie widziałem nigdy ingame, ale budzi respekt tym, że w TB pełni odpowiednio wysokie funkcje.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Zapewne iRookie nie miał z Tobą duela, nie walczył w jakimś turnieju czy coś x)
Bo jeżeli jest to dla niego ważna walka, to wyshoveluje/wyliftuje Ciebie kiedy tylko będzie mógł. Zresztą tak jak wielu "pr0" ;d
Erth jest niezły jako gracz, szczególnie dobry w tk...
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ale tu nie jest mowa o graczu tylko o klanie >_< Napisałem pomyłkowo "r" i od razu inaczej się rozumie
I am A gitarguy
mhm, ale co do tematu iRookiego i Ertha to tak:
- iRookiego nie miałem przyjemności nigdy pokonać, bo zawsze dostawałem shovela, dueli dlatego z nim nie gram, no a na betach cóż... no dla mnie to jest frajerskie, zresztą troll z niego
- Erth jest ok, gra dobrze, znacznie poprawił się w aikido, zwłaszcza w abd, no a już od dłuższego czasu koksi na tk, chociaż mój bilans walk z nim jest właściwie wyrównany, bo to, co przegrywałem na tk odbijałem sobie na abd
Undetto
z iRookie grałem raz duela i nie shovelował
z Erthem też grałem i na Aikido BD gra średnio ale an tk o wiele lepiej
Jak widzę wszyscy zgodnie o Erth'ie, ale co innego o iRookie'm :/ Faktem jest, że facet nieźle cwaniaczy, a jakby nie to to byśmy się może nawet dogadali
I am A gitarguy
cfaniaczy troll
kurwa, drugie miejsce w gm tourneyu na aikido i nagroda?
2 chronos gripy i chronos right leg motion trail
chyba za klotnie z ChuckNinja taki szajs dostalem
Undetto