Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

To teraz pizdu wraca pierwszego maja. Admini nawet nie pytali, a 2 kompy podpięte do neta to jedno ip. A sytuacja wyglądała tak: mój brat (Kovi) zrobił w kulki typa na acid force, 8 textur i 1k, a bał się bana to wysłał wszystko do mnie. Admini rzut okiem - wysłał mi za darmo, do tego jedno ip, to dostałem też bana za scamming jako jego alt :/
-----
a powas, shina i resztę wesołej ferajny też znam
Last edited by Szamboo; Apr 17, 2011 at 10:26 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Aadame5176 View Post
ej to ja mam pomysł ale pewnie nie wszystkim będzie odpowiadać. Może będziemy pisać głównie o jakiejś godzinei? np o 15 w dzień i o 20 wieczorem? albo inaczej bo jak to pizdu napisał "W takim tempie 1000 postów to jakieś 2 tygodnie." to będzie szybciej jak będziemy robić te takie jakby "zebrania klanowe" czy jak se tam to nazwiecie a co do pogody to podobnie jak u kamila ;]
-----
ano i powasa znam lol

Hehe też o tym myślałem........

Originally Posted by pizdu View Post
W takim tempie 1000 postów to jakieś 2 tygodnie.
A co do pogody to u mnie pada słońce i czasami muchy. Przy bezwietrznej pada mi telefon, a po zmroku koło południa pedały się nie kręcą (tylko bez podtekstów bo chodzi o rower).
-----
Nie jestem pewien, czy może być dwóch liderów w klanie.
-----
Jednak może, ale jeden musi być 'oficjalny', nasze ulubione słowo-klucz.

no coś w tym jest ...........
a pomysł z konkretną godziną jest taki sobie. Zdarzają się różne wypadki losowe. Niech każdy wpada jak najczęściej jak się da i damy radę. A z oficjalem nie ma co się śpieszyć.
-----
kamil, mam do moich wypowiedzi prawa autorskie i cytat nic nie zmienia
Last edited by Szamboo; Apr 17, 2011 at 10:42 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Szamboo View Post
To teraz pizdu wraca pierwszego maja. Admini nawet nie pytali, a 2 kompy podpięte do neta to jedno ip. A sytuacja wyglądała tak: mój brat (Kovi) zrobił w kulki typa na acid force, 8 textur i 1k, a bał się bana to wysłał wszystko do mnie. Admini rzut okiem - wysłał mi za darmo, do tego jedno ip, to dostałem też bana za scamming jako jego alt :/
-----
a powas, shina i resztę wesołej ferajny też znam

aa szkoda ale Szambo też może być (XD)

Originally Posted by Szamboo View Post
a pomysł z konkretną godziną jest taki sobie. Zdarzają się różne wypadki losowe. Niech każdy wpada jak najczęściej jak się da i damy radę. A z oficjalem nie ma co się śpieszyć.
-----
kamil, mam do moich wypowiedzi prawa autorskie i cytat nic nie zmienia

Co zrobiłem xD
Last edited by kamil303; Apr 17, 2011 at 10:51 AM. Reason: <24 hour edit/bump
dobry pomysł, ale lepiej to zostawić na oficjala, żeby szybciej się kręcił. Tu tylko może posty nabijmy