Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Chłopaki, kurde też mam takie jakby odczucie. Czuję się tutaj jak stary zgred co się wypalił, dajcie mi jakiś cel, który chcecie osiągnąć jako klan to się postaram. Dopada nas jakiś nowotwór lol.
ToP Leader
Możemy ustanowić cel klanu : Zebranie 400k dla kolegi1010 na full512 . A tak serio to ja też już zaczynam powoli się nudzić Tb, Ale to już od pół roku mam i dalej trwam. Tylko ta szkoła... I sorki Mirok że w twoim pożegnalnym tredzie :<.
Głupio by było upaść ;p

Poczekajmy na nowych z Polski, może niedługo trafi się taki Rootqe czy Soreu.

Albo Maniek070... szkoda, że ich nie ma.

A to przecież nasze forum, do pogadania sobie. Czemu ja piszę w threadzie pożegnalnym? xd
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Żeby wnieść garść pozytywnych emocji

Jakby nie paczeć, powinienem wywalić połowę klanu (na oko), ale niech sobie będą : )
ToP Leader
ja też już praktycznie odpadam... Nie gram juz w tb od okolo 2 tygodni bo mi sie to nudzi. Pisze z wami na forum, ale dluzej nie bede mogl chyba wytrzymac. takze ja nie chce odchodzic z klanu, ale przerwe sobie zrobie takze dajcie mnie do inactive i papa (na jakis czas)
No nie wytrzyma i wróci, ale powodzenia itd

A ja w sumie forum ogarniam 2-3 razy dziennie, ale cholera mało wygadany jestem :/ In-game teraz też mnie nie ma bo Assassin's creeda przechodzę xD
Name (Real/Nick): Patryk/ patrykusek
Age:14
Belt:Black
Favorite mods:Wushu, aikido big dojo
Do I have any Art/Video making skills?: Replays
What can i offer to your clan: Skill
Why I would like to join: I'm looking for a good clan.
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: 7 days in week
Something about me (additional infos): My name is Patryk and I come from Warsaw. I like playing in a sandbox game. I play in toribash few months.
2 Singleplayer replays: Yes
2 Multiplayer replays: Yes

Few replays is with "Just4Noobs". It's my secondary account.
Singleplayer replays is sucks
Attached Files
Last edited by Just4Noobs; Mar 21, 2012 at 06:28 PM.