Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Jak się nazywa połączenie kozy z klejem?

Glukoza.



A teraz sucharek księdza z parafii Żarnowo (xD):
Przychodzi wykładowca na salę, temat: biologia, no i mówi:
- Dzisiaj zbadamy anatomię żaby. Zaraz chwila wyciągnę ją tylko z kieszeni.
No i wykładowca wyciąga po kolei: chleb posmarowany masłem, wędlinę, sałatkę. W końcu mówi:
- Dziwne, przecież już dzisiaj jadłem śniadanie.


koniec, gdyby ktoś nie zauważył

Żart ten wywołał mega super hiper poker fejsa na twarzy każdego w kościele, a mój kumpel nie wytrzymał i wyszedł. :3
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
no ja wygladalem mnie wiecej tak oczy przymruzone klowa skrecona troche w lewo glowa przyblizona do monitora a w mozgu yy co to jest o co w tym chodzi nie rozumiem hmm ^^
Nie chcę mi się czytać, może był:

Małżeństwo u seksuologa :
-Panie doktorze mój mąż nie potrafi mnie doprowadzić do orgazmu.
Doktor myśli, myśli:
-Wiem następnym razem, gdy będziecie uprawiać sex, wynajmijcie murzyna, który będzie nago tańczył na stole, to powinno pomóc.
Mąż dzwoni do jednej agencji, drugiej, trzeciej, w końcu jest murzyn jak się patrzy, czarny i pała po kolana. W końcu wchodzi do domu i dostaje wytyczne:
-Dobra umowa jest taka. Ty tańczysz na stole, a ja wale moją żonę ok ?
-Trochę dziwne ale ok.
Murzyn tańczy na stole, a mąż jedzie, ale żona nawet nie piśnie. Po 15 min mąż mówi:
- Dobra murzyn zamiana ja tańczę ty jedziesz.
Mąż tańczy na stole, murzyn wali. Po 3 min żona już piszczy.
Mąż z dumą do murzyna:
- Widzisz k***a murzyn! Tak się tańczy!

Zawsze mnie bawi xD
Nie chce mi się czytać, jestem WisiMii, zaglądam na forum raz na parę dni ale i tak nie chce mi się czytać.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ej dysku nie miałem! A czytanie kawałów i offtopu sobie darowałem i nie raz na parę dni, tylko 2 tygodnie mnie nie było, a nie miałem jak napisać :/

Ranisz mnie Trew