Toribash
W takim razie juzeror jako 5th dan pewne umiejętności powinien posiadać (przynajmniej na aikido).
Zarządzam okres oczekiwania (oczywiście nie przesadnie długi, około tygodnia), by Józek przypomniał sobie jak się gra na standardach. A potem kolejny test.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Niedługo . Tym razem testuję Cię osobiście.
I pomimo tego, że moje zdolności nie są takie, jak np. rok temu, to lekko miał nie będziesz. Dostaniesz lekkie fory, ale dla błędów będę bezlitosny. O jutra będę zaglądał na chwil kilka ingame i wtedy mnie szukaj. Ale raczej kampić cały czas nie musisz, bo pośpiechu nie ma, a ja jednak dużo nie gram. Poza tym, cierpliwość procentuje.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Name (Real/Nick):Sebastian
Age: 14
Belt: Brown(Almost Black)
Favorite mods:Aikido, Wushu, Mushu, Judo
Do I have any Art/Video making skills?:I am pretty good at making Replays
What can i offer to your clan: I am very good at a lot of multiplayer mods and I can make good replays.
Why I would like to join:I like the name and it looks like a good environment!
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: 7 days a week, about 3 hours a day
Something about me [additional infos]: I am really good against people who like to use the same move over and over again.
Foreign languages [Everyone knows at least one]: English
2 Singleplayer replays: Done
2 Multiplayer replays: Done
Attached Files
BOSSLY.rpl (16.5 KB, 6 views)
OMGPROMLG.rpl (30.1 KB, 5 views)
ProMLG.rpl (49.0 KB, 5 views)
AWESOME SEXY.rpl (44.1 KB, 5 views)
KreulRuler
Lehto - dlaczego uważasz, że nie jest polakiem?
w "Foreign languages" nie każdy pisał "Polski", "Country Code" jest generowane na podstawie IP, więc wystarczy że mieszka z rodzicami za granicą, to zaś, że dobrze zna angielski w tym wieku nie musi oznaczać, iż nie jest Polakiem...

Poza tym przeczytał pierwszy post, więc obstawiam, iż przeczytał także to:

Originally Posted by MrNorbert View Post
It's POLISH clan so we take only POLISH players but if you speak our language, try to join us.

Last edited by Soreu; Apr 15, 2014 at 06:31 PM.
Sebastian to fajne, mozambidzkie imię ;d
Originally Posted by XanEarl View Post
I am pretty good at making Replays

Nope
Last edited by Kocimienta; Apr 15, 2014 at 11:16 PM.