Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Pijany, zjarany - rozumiem.
Ale przynajmniej JA nie będę w tym klanie tolerował takich wyskoków.
Nieważne w jakim jesteś stanie - Zawsze SAM odpowiadasz za swoje czyny i tylko TY ponosisz za to konsekwencje.

Takie jest moje stanowisko.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
z jednej strony też to rozumiem - w końcu był pod wpływem substancji psychoaktywnej, więc nie do końca był świadom wszystkich swoich czynów - ok.
ale jeśli wypiję sobie i kogoś pobiję, to czy ujdzie mi to płazem? nie. więc ta sprawa jest dla mnie jasna.
Originally Posted by szpadyzorm View Post
Kozak w necie...tyryryryryry w swiecie

@Norbi. odpierdalasz troche z tym przyjmowaniem ludzi. Przychodzi taki raz czy 2 razy zagrac a ty go odrazu przyjmujesz. Bo on tak chce.

To chyba nie pierwszy taki raz

rly? nie było tak ani razu, bez podania nie ma wstępu, a ja nie testuje graczy, robi to kolega.
ToP Leader
samo granie nie ma nic wspólnego z tym, co może dziać się później.
wszystko przecież i tak wychodzi w praniu. niejeden przecież zewrze pośladki i podczas testu może zachowywać się dobrze, a nawet grać lepiej, niż w rzeczywistości. ludzie potrafią się doskonale maskować.
@szpady - jak sam widzisz, podania są składane, testy in-game robione, więc nie wiem o co teraz pijesz do Norby. nie wiem, czy Twoim zdaniem powinniśmy przed przyjęciem kogokolwiek robić testy psychologiczne? :3
Originally Posted by Turde View Post
Hello guys ;P
It's nice to come back there, ok I think You can invite me ;P
You know my skills, etc.

Nazywasz to podaniem? well , rob jak uwazasz.

Root:
Testy spychologiczne przydaly by sie niektorym. Mozna by bylo przynajmniej kogoś poznac zanim zacznie pisac podanie. I nie tylko ze zna jedna osobe ingame czy cos to odrazu go przyjmujemy.
lol.
Cóż, podanie było kiedyś. Wyleciał za brak aktywności chyba (w końcu bana miał), teraz wrócił w ten sposób. To akurat nieco naciągane, ale akceptowalne. Może i testy by się przydały, jednak kto ma na to czas? W sumie dobrym pomysłem byłaby rozmowa przed przyjęciem gracza do klanu. Kiedy grałem w OGame i byłem przywódcą sojuszu (lub dyplomatą) przeprowadzałem często takie rozmowy. Przyjmowanie byle kogo na początku istnienia klanu jest oczywiste i zwykle nie jest ganione. Jednak na tym etapie przydałoby się zaostrzenie rekrutacji. Na szczęście pizdu wspominał o zmianach w rekrutacji, ucieszyłbym się, gdyby była bardziej rygorystyczna. ^^
Kurwa tak podejrzewałem od początku, że szpady to dge :C

Nie wystarczy Ci że jesteś w clan allies? ; >
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek