Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Nie mam już szans tu zostać dobrym grafikiem, za dużo lepszych ode mnie.

Dodatkowo moje logo też zostało zmienione, ehh ;(
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
kurwa server ghosted....... poszukajcie z listy infinity_epic na pomaranczowo....
-----
Originally Posted by florcio52 View Post
Nie mam już szans tu zostać dobrym grafikiem, za dużo lepszych ode mnie.

Dodatkowo moje logo też zostało zmienione, ehh ;(

wiesz masz sznase i to duze a logo zmienilem bo napisy zminialem na szare to te bardxiej pasowalo......
sprobuj teraz zrobic cos podkolor tych napisow........
Last edited by kamil303; Apr 23, 2011 at 06:48 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Chłopie, bez stresu : P. Każdy jest w czymś dobrym, możesz dla mnie avatar zrobić jak chcesz.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Szamboo View Post
Kolega i Adamek niedługo powinni wylecieć za absencję. Florcio chyba też został pochwalony na wyrost. Miroke nie rozumie do końca co znaczy być w społeczności klanowej. Nie chodzi o to, by być na tyle aktywnym, aby nie wylecieć, ale żeby się angażować w życie klanu. Jeśli będzie tak dalej, nie będzie dla nich miejsca w oficjalu. Nie potrzebni nam figuranci na liście.
Chokaro, cieszy mnie, że zrozumiałeś mój przekaz.
Chciałbym, żeby wszyscy byli tak aktywni jak nasi rodacy z Redemption, evildog albo dge, którzy udzielają się, pomimo, że do tego klanu nie należą, a go wspierają.

Pisałem już, że jestem przy kompie raz dziennie, więc się nie czepiaj. Poza tym większość czasu spędzam in-game i można mnie złapać na GG, które też już podałem
Ale mi nie chodzi o in-game, tylko o forum. I siadaj do kompa raz na ruski rok, jak - nie obchodzi mnie to. Albo jesteś aktywny, a jeśli nie to podajesz powód i prawdopodobny czas powrotu/zwiększenia aktywności, albo wypad. Jeśli dalej tak będzie, to nie znajdzie się dla ciebie miesce w oficjalu.
Na koniec coś bardziej optymistycznego: pamiętacie wcześniejszy link? + 6,8k: http://forum.toribash.com/tori.php?username=szamboo