Toribash
Hahaha, już czuję ten growl.
Mój głos to klasyczny baryton, średnio nadający się do śpiewu i growlu ale ze względu na słuchaną muzykę czasami się trochę podrę. Growl jest ciężki, starcza mi pary na jakieś 30 sekund. Ze znajomych to Jtank ma w sumie dosyć niski głos, przy końcu zakresu barytonowego i dosyć ciekawy, defowy growl. Ja bym się co najwyżej nadawał na refreny przy melodefie : P
retired
fajnie, że jesteście znawcami.
szczerze powiedziawszy, to niespecjalnie.
zresztą, Wy swoje wiecie przecież, znacie mnie od lat, a mój głos słyszycie na co dzień. ;*
koniec tematu
Last edited by Lehto; Sep 16, 2012 at 02:31 PM. Reason: <24 hour edit/bump
omn omn omn omn topsze

Powas, ty czasem na jakiś konfach na skejpie z tb ludźmi jesteś?
I am A gitarguy
Skejp ssie.
Teamspeak jeżeli już, na ircu można mnie złapać i się spytać czy mam akurat mikro pod ręką.
retired
No niestety Powas, jak się chce śpiewać growl to najlepiej zacząć od nauki poprawnego, czystego śpiewu.. Bo potem wychodzi "starczy pary na 30 sekund". Najlepiej to na kurs śpiewu, bo gardło można sobie zniszczyć, ba, nawet swoją skalę głosu "skrócić". Tylko naturszczyki mogą sobie pozwalać na takie cuś.

Nie, nie śpiewam growlu, ale trochę wiem na temat muzyki.. Pod względem grania/wykonywania jej samodzielnie.

Również odnośnie: mentalność człowieka (czy tam Polaka), żeby zbojkotować kogoś, kto mówi że umie coś trudnego. Ja zawsze sprawdzam, czy dana osoba rzeczywiście ma jakąśtam umiejętność (czy talent, czy coś, whatever), a potem oceniam.
Bo jakże można oceniać czyjeś umiejętności/talentu/whatever nawet ich nie zobaczywszy/usłyszywszy? o.0
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Yay, lubię czytać długie posty zawierające 3 argumenty

Aż się ciśnie na klawiaturę: "Trewnek, nie spinaj się", a po czym..

a po czym..




<3

sup.
retired
sup. supsup No i co teraz mam odpisać? Że to wcale nie spina? :>

Nie wspomniałem, że swoje długie posty też lubię czytać :3
A to było wyrażenie mojego zdania, sup, spinam się kiedy ktoś obraża moją matkę etc., sup.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek