Toribash
Nie jestem niecierpliwy, jestem po prostu dociekliwy.
W nawyku mam dbanie o własne interesy, dlatego się dopytuje.
W każdym razie nie ma sprawy, poczekam.
I masz u mnie kolejny punkt za postawę. Ty dbasz o swoje interesy, a ja o interesy klanu.
A z racji, że to się krzyżuje, to możesz być spokojny, bo Twoje interesy trafiły w dobre ręcę.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Z okazji Nowego Roku Panowie Taisto i Virus17C zostają członkami klanu Times of Panic, dzięki swojej wytrwałości i postawie.
Dziękuję za uwagę i życzę nam, by wytrwać przynajmniej drugie tyle, ile wytrwaliśmy .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Dzięki pizdu i cały TOP'ie, że mogę być z wami teraz w klanie i was reprezentować. Brakuje mi trochę doświadczenia w obsługiwaniu mojego avatara, ale zrobie jakiegoś parkura albo rozwale uke i zobaczycie, czy jestem na wyższym poziomie niż we wrześniu (RZeczywiście trochę czasu minęło xD) bo w końcu się nie zobaczyliśmy na teście numer trzy(albo dwa). I żeby nie było, że dziękuję wam w forum rekrutacji to - Uroczyście akceptuję zaproszenie do klanu "Times Of Panic"(właśnie pizdu dopiero teraz zostałem członkiem [śmiejcie się śmiejcie pieprzone zboczuchy] klanu a nie wtedy gdy napisałeś post, ale co tam szczegÓły... kurde ale się cieszę)

Poprawiłem, bo biło mnie po oczach. ~Piz
Last edited by pizdu; Jan 2, 2014 at 01:09 AM.
Nie ma za co .
Wierzę na słowo, że trenowałeś. I niedługo złapię Cię na nieoficjalny test . A teraz pora spać, Siusiaku . I członkiem zostałeś wtedy, kiedy ja powiedziałem, że zostałeś .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
W pewnym sensie zostaliście członkami w momencie, kiedy wysłał wam zapro (albo jak stwierdził - kiedy to powiedział), zaś oficjalnie dopiero, kiedy je zaakceptujecie.

Witam w
[ToP] :3

//Ja nie zauważyłem błędów xD

A ja tak. Dlatego poprawiłem. ~Piz
Last edited by pizdu; Jan 2, 2014 at 02:29 AM.
My real name is Łukasz so i think i no must say which from country i from.
My age is 17.
In this moment i have black belt.
My favorites mods are : Aikido and ABD
What can i offer to your clan: I'm sure of deposits to clan bank and try help with any think which i can
Why I would like to join: I think i no bad player and my skill is enough to join
How often do I play toribash? [1-7 days in week]:from 3 to 7.
i good speak in English and Polish language.
I no have any good replays from single so i will just ad from multi.( just have problem don't know how ad it)
Last edited by rusr; Jan 3, 2014 at 01:44 PM.
Originally Posted by rusr View Post
What can i offer to your clan: I'm sure of deposits to clan bank

You makes me angry :/ . The worst thing you could to say.
And no. Your english isn't good.

Now tell me REALLY what can you offer us. In other case, you'll be rejected.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
So i can offer fight for clan and tc which i can send to bank. Can i ask where i write something wrong and i sorry for it.