Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ale sie wam nagle na apostrofy zebrało :P
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
KAMOSKI

Otóż nie mogę pisać na forum bo nie dostałem linku aktywacyjnego i nie mam jak napisać u was podania. Mógłbyś wrzucić moje podanie za mnie a ja postaram się coś zdziałać i dostać link . Oto podanie:

Name (Real/Nick): Kamil kamoski
Age: 13 (jestem ogarnięty więc można zrobić wyjątek )
Belt: Black
Favorite mods: Akido, Akidobigdojo.
Do I have any Art/Video making skills?: (Nie wiem czy dobrze rozumiem to zdanie) I have a lot of replays with my moves.
What can i offer to your clan: I can ofert my skills and nice time with me (Pewnie źle napisałem ;/)
Why I would like to join: I want to join to you'r clan because i want be on Polish said
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: Hmm... meaby 6-5 days... I don't know
Something about me (additional infos): I like sport and computer games. I like listen music and watch TV
2 Singleplayer replays:
2 Multiplayer replays:
http://chomikuj.pl/kamoski123/Replay...1299230409.rar
Replaye

Wiem ,że mój poziom angielskiego to jest: Kali jeść, kali pić. Sorry ;/

Wrzucam :P
ToP Leader
Napiszę po polsku bo nie chcę kaleczyć angielskiego Dziękuję MrNorbertowi za to ,że wrzucił mojego appa bo się z tym linkiem ok. 2 godziny męczyłem i już nie wytrzymałem i ruszyłem do ostateczności. Tak wiem ,że mój angielski jest okropny. Raczej bardziej rozumiem co piszą/mówią inni a sam w tym nie jestem dobry. Gampeplay nie wybierałem jakoś staranie bo przejrzenie wszystkich i wybranie 6 the best zajeło by mi całą noc Cieszę się ,że w ogóle się 2 podobają . Kiedy zazwyczaj gracie bo muszę wiedzieć kiedy szukać
IMO: Rejected. He's to young. Terrible english.
" (jestem ogarnięty więc można zrobić wyjątek )"
No exceptions until we'll decide about it. NO!
Also, i was back to the RC, so if you like, my friends, i can handle recruiting - again.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Kurde, nie umiem was zostawić, choćbym chciał :/
Sumienie mi nie pozwala.

I chciałbym znów objąć RC... jeśli się zgodzicie...
Co nie znaczy, że będę często się udzielał w innych miejscach.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Trewnek miał rację. Jeśli chcecie, żebym znów zajął się rekrutacją, to będzie mi bardzo miło.
A co do apka - nie mam mowy.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Marcin , zastanów się w końcu co ty chcesz począć ze sobą . Jeśli chcesz to ustąpię Ci sprawdzania apek , ale testowanie nadal jest me.