Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Zaktualizowane!
Gratuluję tym, co przeszli dalej

I PYTANIE:

Czy nie wolelibyście, aby zwycięzca dostał połowę puli, a drugą połówkę zostawić na "za miesiąc" lub coś innego

Byłby event więcej, a jeżeli ktoś naprawdę się wybija tutaj umiejętnościami, nie powinien mieć problemów z wygraniem drugiej nagrody.

Czekam na opinię : )

(mimo wszystko i tak chyba tak zrobie, lol)
Więc nagroda wynosi 26300tc. Wiem, że jestem chamem, ale trzeba patrzeć w przyszłość

Drugie miejsce otrzyma mój uścisk dłoni, ale trzeba samemu przyjechać.
Last edited by MrNorbert; Dec 28, 2011 at 10:23 PM.
ToP Leader
Hmm... Mi się wydaje że powinno być tak że 1 miejsce 80% tej sumy a 2 20% na otarcie łez
--------------------------------
Ysz Ty. No niech Ci będzie , na Norbę nie ma mocnych :P
Last edited by kolega1010; Dec 28, 2011 at 10:19 PM.
Robię to, aby klan nie zamarł później w nudzie. Uwierz mi, że na dobre wyjdzie

Po turnieju zaczynamy napieprzać CWs za forse.
ToP Leader
No kurde Norba a chciłem mieć azurite
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Hej chłopaki
Mógłbym to napisać w "Will you be inactive" ale nie.

Muszę odpocząć od Toribash. Uczucie pogrążania się w tą grę jest już dla mnie zatrważająco wysokie. Nie mogę tego zignorować.
I nie chodzi mi o samą grę, o forum też (głównie forum zabiera mi tyle czasu). Teraz mam ochotę skupić się bardziej na moim życiu rzeczywistym. Przeczytać parę książek (żeby po powrocie zniszczyć was jeszcze bardziej wysublimowanym słownictwem), podwyższyć skilla muzycznego (w stronę blues'a), rysować portrety i takie tam. Paru z was może powiedzieć "Kurwa jedno nie wyklucza drugiego". Może nie wyklucza, ale... zbyt mnie to pochłania, bo jak się angażuję to na 99%.
I nie, nie odchodzę z klanu. Przerwa trwać będzie z miesiąc (plus - minus). Dobrze wiem, że nie jestem jakimś filarem i nic się nie stanie jak mnie troszkę nie będzie.
Na gg jak ktoś chce to może ze mną trochę popisać, ale nic na temat Toribash. Będziecie mogli pogadać z Norbertem, a nie z Trewnkiem.

Więc. Od jutra mnie nie ma.

Zw. :3
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Gdybym nie był pewien siebie przegrał bym wiele ale to wiele CW
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010