Toribash
Troll - Eee tam belt, to i tak nie on jest miarą umiejętności, poza tym - wymagania spełnia ;]

Winomir - 7 postów nad twoim jest coś, co mógłbyś przeczytać ...
Reszty nie mam co pisać, bo wszystko jest w tamtym poście
Osobiście chwilowo jestem na nie, ale nic nie stoi chyba na przeszkodzie by był w identycznej sytuacji, jak obecnie Virus17C
Taisto, całkiem nieźle. Podbij belt, a wrócimy do tematu.
Winomir, aplikacja pisana na kolanie, ale nie mówię "nie". I też podbij belt.

Virus, chętnie. Ale uprzedzam, że moja krytyka będzie mogła boleć. Zresztą znasz mnie. Wniosków z dupy nie wezmę. Weźmiemy się za to (prawdopodobnie w weekend). Tylko najpierw nadrabianie zaległości w edukacji (jednak chodzenie do roboty, zamiast do szkoły, to głupi pomysł).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Bang! Wszyscy aktualni aplikanci!
Podbijcie wszyscy belty troszkę i niech wam się chce to ogólnie spoko.
Tak w skrócie BANG BANG
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
W sumie, to nie wiem o co wam z tym beltem chodzi...
Taisto wymagania spełnia, a jak nie - to może by je uaktualnić? Pozostali ofc muszą go podbić
Name (Real/Nick):Chase
Age:15
Belt:blue
Favorite mods:Judo
Do I have any Art/Video making skills?:I edit a little and i can make videos
What can i offer to your clan:I can donate to the clan bank i can make vids for you guys i can do what ever you want
Why I would like to join:
How often do I play toribash? [1-7 days in week]:I play every day but if i am out for something i will play the next day
Something about me [additional infos]:I like skateboarding
Foreign languages [Everyone knows at least one]:I know spanish
2 Singleplayer replays:I dont know how to send them on the app but i have some i can show u on skype if i get in
2 Multiplayer replays:I dont know how to send them on the app but i have some i can show u on skype if i get in
Originally Posted by StarBucks5 View Post
What can i offer to your clan:I can donate to the clan bank i can make vids for you guys i can do what ever you want

In short - GTFO and never come back.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!