Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

ojoj nie wiem czy we wtorek o 12 bede w domu lepiej wziasc kogos na zastepstwo nie chce dac plamy i postaram sie byc ale nie wiem jak wyjdzie
Jeżeli chcesz to juz mozesz przeprowadzić walkę z Gaziem, masz wylosowanego przeciwnika.

Chodzi o to, że musi być wynik do 27, naniosę poprawkę.
Last edited by MrNorbert; Dec 25, 2011 at 02:02 PM.
ToP Leader
Norba, a co masz na myśli pisząc, że walki będą nadzorowane? :3
jak będziesz chciał to pisz do mnie na gg, ja w każdej chwili jestem gotowy.
Originally Posted by MrNorbert View Post
OK, wpisany

Nie mówię, że nie może się zgłosić więcej osób.

Spoko, laptop siory już gotowy, więc też się piszę
Tylko jak teraz załatwimy sprawę losowości przejścia walkowerem do pierwszej ósemki?
Last edited by Miroke; Dec 25, 2011 at 02:52 PM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,Ja tez , ja tez ,
lol.
Originally Posted by RootQe View Post
Norba, a co masz na myśli pisząc, że walki będą nadzorowane? :3
jak będziesz chciał to pisz do mnie na gg, ja w każdej chwili jestem gotowy.

Ja jeszcze nie : P

Jeżeli nastąpią jakieś kłotnie i obaj gracze nie będą zgodni co do wyniku. Po to lepiej, żeby oglądała walkę osoba trzecia.

Originally Posted by Skocik View Post
moze byc dzisiaj o 16??

Pewnie, ale dogadaj się z gazem.

Originally Posted by Miroke View Post
Spoko, laptop siory już gotowy, więc też się piszę
Tylko jak teraz załatwimy sprawę losowości przejścia walkowerem do pierwszej ósemki?

Najpierw, póki mamy parzyście, zagrajmy walki do 2 etapu. W nim powinno być wtedy 5 osób. Dajcie pomysły co dalej, może osoba, która zaliczyła najwięcej porażek odpadnie? [np, Plastuś wygrał pierwszą walkę 3:1, natomiast Brutus 3:0, więc plastuś odpada.] Osoba, która będzie miała najwięcej porażek, odpada. Z racji, iż może być po równo porażek, wtedy te osoby będą ze sobą walczyć o miejsce w 2 turze .

Ew. pomysły na poprawki mile widziane.
ToP Leader
na turniejach zawsze bylo losowanie i tabale dopiero jak juz sie zglosili wszyscy zawodnic itabal byla taka zwykla sciagnieta z neta.

Nie wpisywalo sie zawodnikow po kolei tyko do kazdego dawalo numerek i losowano i jak bylo np 7 par na poczatku to ktoras z tych miala wolny los w 2 rundzie


kwestwia farta w losowaniu

ilosci zawodnikow tak aby wyszlo idealnie musi byc ktoras z koleinych poteg dwojki

2>4>8>16>32
i tak dalej
lol.