Toribash
Wypadałoby się przywitać, także witam :d
Patrząc po forum wyczytałem że specem od rekrutacji jest pizdu, zagrałem dzisiaj z większością z was, dostałem się, pogadaliśmy trochę a tego gościa wgl nie widziałem D:

Pizdu's EDIT: Możliwe, że jestem. Ale lekko to byś nie miał... Ale witam w naszych szeregach.
Last edited by pizdu; Aug 18, 2011 at 10:13 PM.
Amber assasin, biaaatch ^^
Nie martw się, dzięki temu nie dostałeś od żadnego co-ldr'a ;P
------------------------------
FUCK YEAH NUMBER 4!!! Przeszedłem do piątej rundy WC!!!
No, Piomen albo będzie jednym z największych kozaków u nas lub miał dobry dzień/my mieliśmy słaby dzień. Albo wszystko naraz

W każdym razem gratuluję i mam nadzieję, że u nas zostaniesz aż do śmierci. Proszę również o aktywność na forum.

MIROKE, GRATULACJE! W tobie nasza ostatnia nadzieja Ja przedupiłem z kristisem, nie dość, że jest kozakiem to jeszcze na moim najgorszym modzie graliśmy.
ToP Leader
Oj, szkoda, że wolałem pochlać, zamiast wziąć udział w WC. Tak sobie myślę, znaczy proszę, żeby nikt się nie wpieprzał w recruitment center, żeby syfu nie robić. Można to komentować na offtopie.
-----
I Recruitment center tylko ENG.
Last edited by pizdu; Aug 18, 2011 at 10:15 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Pizdu , czy czasem ten temat "Aplikacja do klanu" nie miał zostać usunięty po 1 dniu ? (: Piszę tutaj bo uważam że to sprawa clanu a nie offtop
E.... co ro rekrutacji... aplikacja ofc po angielsku, ale weźcie się dogadajcie w jakim języku komentarze... Pizdu mówi że tylko po ANG, a Norbi że jak kto chce >.<
Originally Posted by MrNorbert View Post
MIROKE, GRATULACJE! W tobie nasza ostatnia nadzieja Ja przedupiłem z kristisem, nie dość, że jest kozakiem to jeszcze na moim najgorszym modzie graliśmy.

Nie ma co gratulować, już przegrałem tą piątą rundę, trzeci z rzędu custome belt to już było za dużo na moje umiejętności
Sory, ale na śmierć zapomniałem wywalić temat aplikacja do klanu...
A na komentarze rekrutacji można zrobić oddzielny (nie przyklejony) temat.
Bo w recruitment center zrobi się zaraz syf, a to jedyny wątek po angielsku (invade thread nie liczę), więc "zagraniczniaki" po tym jednym temacie będą nas oceniać. Weźcie to z tej strony.

I w klanie znowu jest gaziu. Wysłałem mu zapa. Zabala odrzuciłem, bo nie umie przestrzegać reguł i wygląda jak apka by pisał z nudów. Sciechu też dostał zaproszenie (za najlepszą aplikację jaką widziałem w naszym klanie), ale na tygodniowy okres próbny. Zresztą, dla tego okresu próbnego dorzuciłem nową rangę (Znaczy edytowałem poprzednie, bo ranga colonel była pusta). To tak po łebkach wszystko, a offtopu mam z 6 stron do nadrobienia.
I cieszy mnie aktywność. W końcu (prawie) wszyscy piszą tyle, ile bym sobie życzył (Rales, ja ci kurwa się dowiem o czym masz pisać! ). Jednak official zamiast czasu chilloutu stał się mobilizacją (co mnie też wkurwiło (wiem, dziwne że ta sama rzecz mnie cieszy i drażni) - nie można było wcześniej ruszyć dupy, tylko czekać aż inni coś zrobią?). Mam tylko nadzieję, że ten klan tak szybko się nie wypali.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!