Toribash
Szkoda, że nie przyjęliście mnie do waszego klanu. Ale i tak dzięki za odpowiedź. Jakbyście się zastanowili nad przyjęciem, proszę.
Czemu? Wiem jak powinien wyglądać wzór ale pisałem na szybko bo nie miałem czasu
-----
Chociaż wiem że zawaliłem, to raczej powinienem dojść do klanu. Było to co ważne?? Było. Wiadomo, nie dostane się tutaj. Ale możecie podać jakiś polski klan, bo w angielskim nie bardzo sie łapie
Last edited by CrazyJoes; Sep 29, 2013 at 07:26 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Ty pisałeś na szybko, a my równie szybko podjęliśmy adekwatną decyzję. Na szybko to sobie można obiad odgrzać.
A co do klanów: jesteśmy jedynym oficjalnym i jedynym polskim klanem ogólnie, który jest w TB.

Originally Posted by CrazyJoes View Post
Ale możecie podać jakiś polski klan, bo w angielskim nie bardzo sie łapie

W tym momencie udowadniasz swoją lojalność, zdecydowanie i silną wolę.
Chcesz mieć klan, by nie być clanless, a nie dlatego, że chcesz dołączyć właśnie do nas.
Cieszy mnie to, że nas znalazłeś, a teraz żegnam.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Virus przetestowany.
Na aikido wykazuje niezwykłą skłonność do shovelowania. Nie umie wykorzystać przewagi zarówno pozycji, jak i miejsca (chociaż gwoli sprawiedliwości kilka razy wygrał). Dla jego wygody dawałem mu ruch forów, ale nie potrafił przełożyć tego na wynik. Coś mu tam świtało, ale nie przekładało się na praktykę. PATRZ replay "TEST - virus"! Dwie szanse na wygraną, ruch forów, poległ.

Na tk dysponował 1 (słownie: JEDNYM) openerem. Zero improwizacji, czy dozy pozytywnego szaleństwa (pomimo tego, że wygrywał). Replaya brak.

Judo, wiadomo, mod losowy. Ale i tu zostałem zaskoczony mnogością openerów w liczbie jednego. Więcej nie ma co opisywać, bo judo wszyscy znają.

ABD. Ciągłę próby shovelowania (nieudane), ten sam opener i przegrywanie pomimo forów (z nielicznymi wyjątkami). Starałem się ruszać najmniej jak się da, ale i tak wygrywałem. PATRZ repki z abd.

Podsumowując wyłania się koszmarny obraz gracza, który jak nic jest noobem.
A TO NIEPRAWDA!

Virus może i ma pewne braki (3 openery przez ponad 12 walk), kiepsko się broni, nie umie wykorzystać swojego położenia, ale generalnie nie jest graczem złym. Złe jest to, że gra według tego samego schematu. Nie umie improwizować i ryzykować, dlatego na większość jego ataków (aczkolwiek nie wszystkie) byłem zawczasu przygotowany.

Największym minusem była niekomunikatywność. Jedyna rozmowa dotyczyła tego, że nie tylko wygraną będę oceniał. A dialog nawiązywał się jedynie podczas zmiany moda. Oceniłem styl, charakter i umiejętności w miarę sumiennie (co do niekomunikatywności mogę być w błędzie).

A mój werdykt jest następujący:
Nie zamykamy mu tej furtki, ale zaprosimy dopiero, gdy umiejętności będą w nim większe, a moc silniejsza.
Czyli pokrótce tymczasowo jestem na nie.

Ma ktoś jakieś "ale", bądź inne sugestie dotyczące tej aplikacji? Zapraszam do RC comment.
Attached Files
TEST - virus.rpl (57.7 KB, 8 views)
TEST - virus_abd.rpl (43.8 KB, 7 views)
TEST - virus_abd2.rpl (90.4 KB, 8 views)
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Name (Real/Nick):Stormonv
Age:15
Belt:4ty dan black belt
Favorite mods:Wushu aikido lenshu
Do I have any Art/Video making skills?:

Why I would like to join:Kiedyś byłem w tym klanie i żle sie czuje w innych xd
How often do I play toribash? [1-7 days in week]:Jestem codziennie ;d


2 Singleplayer replays:
2 Multiplayer replays:
Attached Files
! z nudow ....rpl (141.6 KB, 6 views)
Stormonv-Decap.rpl (82.1 KB, 5 views)
01 Blue.rpl (90.2 KB, 5 views)
01swexx vs storm01.rpl (71.4 KB, 5 views)
Fl0w
Name (Real/Nick): Rainbowpower
Age:14
Belt: Narazie Green (Miałem lepsze ale zalozylem nowe )
Favorite mods: Aikido, Judo, Erthtk
Do I have any Art/Video making skills?: Nie bardzo ;/
What can i offer to your clan: Aktywność na forum i umiejętności w grze
Why I would like to join: Jedyny, oficjalny klan
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: gram codziennie, chyba ze mi cos wypadnie
Something about me [additional infos]:
Foreign languages [Everyone knows at least one]: English, Polish.
Replaya raczej nie prześle, bo nie chce mi sie Później prześle.
-----
I niestety trzeba toolbara ściągać, a więc drugi powód nieprzysłania replay'ów
Last edited by rainbowpower; Nov 16, 2013 at 09:02 PM. Reason: <24 hour edit/bump
To pan masz problem. Nie chce się, znaczy się masz wyjebane. Skoro masz wyjebane, to po co nam jesteś potrzebny? Byli tu tacy, co mieli wyjebane. I już ich nie ma, bo mieli wyjebane. Więc my mieliśmy wyjebane na nich i ich wyjebaliśmy. Kategoryczne nie, poza tym pas nie ten.
Undetto