Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

japierdole
już mi temat skasowaliście, no brawo. ci którzy mają jeszcze głowę na karku i chcą uratować dawny klimat (albo stworzyć nowy, lepszy) mogą dołączyć do IN-EP'u rządy kamila i wooka doprowadziły klan do ruiny i zmiany nazwy. wszystko dla oficjala co? nie zapomne jak zescie lizali dupy rn-owcom.

zapraszam ogarniętych ludzi

http://forum.toribash.com/showthread...55#post4956955
Name (Real/Nick): Paweł/Gaziu
Age:15
Belt: 2dan
Favorite mods: Abd <33 ,
Do I have any Art/Video making skills?: Yes , you know ima a nice video maker
What can i offer to your clan: I can offer my fighting skills and videomaking skills :>
Why I would like to join: Cuz I like this clan , i failed and i want one more chance
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: 7
Something about me (additional infos): I little rage but you know I lik thats clan
Replays: You know my skill
A i przepraszam tych których ojebywałem cipowałem ,kurwiłem itp. młodość (hormony)
Last edited by Gaziu; Dec 2, 2011 at 06:20 PM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Bump. Gaziu złożył podanie , osobiście jestem na tak , wydaje mi się że chce naprawić to że tak zjebał. Nie ma repków ale przecież wiemy jak gra i wgl.
czokoczoko nie derenrwuj sie tak i nie zakladaj takich bezsensownych tematow -.- i poza tym in-ep nie moze sie odrodzic jezeli przemienilo sie w top w glebi dalej jest in-ep'em (jak dla mnie jezeli to prawda prosze o usuniecie tematu z powyzszego linku)