Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Właśnie, jebać to : D Zrobi się na nowo, na unofficialu było ok. Zawsze można jakieś zewnętrzne forum trzasnąć. No rozczarowany jestem zachowaniem Gaza, widzę, że przyzwolenie na CW było błędem.
ToP Leader
Ja sie nie chce wtracać i mozliwe ze wiekszosc mnie moze nie paamietac ale chcialem sie o cos spytac... Mikore napisales "po co nam gość, który ma bana" przecież co jak skończy mu się ban to go znowu przyjmiecie? Bez przesady ja jak jeszcze byłem w hunters i mialem bana to nikt nic do mnie nie mial, jak dla mnie to troche nie normalne..
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Takie są skutki jak się pozwala na trochę zbyt dużo.
Jeżeli usuną klan ( chociaż nie sądzę, jak ładnie przeprosiliście ), to będzie dużo ciężej znowu się uofficialnić, ale to już nawet nie o to chodzi.
Chodzi o reputacje (waszą ale też ogółu polskich graczy), takie akcje zostają w pamięci, kij już z moją opinią, ogółu.
Naprawdę, chciałbym mieć kilka officialny polskich klanów na dobrym poziomie na podorędziu, o których mógłbym posłuchać dobrych rzeczy a nie o wpadkach za każdym razem jak się pojawię online/ingame.
retired
a mi się wydaje, że zamiast wyrzucać z klanu lepiej ewentualnie wlepić jakąś karę, choćby niech wpłacił dla klanu jakąś sumkę TC, od razu wyrzucać? takie są więzi między Wami?
ja rozumiem, że każdego ponosi, bywa i tak, nerwy robią swoje.
wyrzucenie z klanu jak dla mnie bezcelowe, lepiej dać jakąś nauczkę.
ale to tylko moje zdanie, a wiadomo, Polacy są cholernie temperamentni.
Dyscyplina musi być, a zachowanie zagrażające całemu klanowi i wystawiające jego imię na szwank to bezwzględny kick ( ofc moja opinia ). Zresztą, z postów które widziałem to zdaję się że jakiś płacz się odbywał na gg u Miroke.
Kara tc to może być za spamming, jakiś durny wyskok do kogoś który skutkuję banem na kilka dni ale nie wpływa na klan.

Każdemu puszczają nerwy ale trzeba umieć się opanować, poza tym, to jest gra, tu naprawdę nie zachodzą jakieś wielkie dylematy i problemu zagrażające istnieniu świata, trochę zimnej krwi i wszystko da radę załatwić, obgadać, przeprosić się.
retired
Szczerze mówiąc, miałem ogrom takich sytuacji w różnych klanach, sojuszach i czym tam jeszcze (w grach online, w które grywałem) i mimo wszystko nigdy nie przekładałem opinii o klanie nad więzi między ludźmi. Wyskok wyskokiem, ja rozumiem, stało się, trudno. Jeśli jednak w opinii członków klanu Gaziu uznawany jest za dobrego gracza i człowieka dającego się lubić, to kick na prawdę nie jest najlepszym wyjściem. Lepiej zmusić go do przeprosin, zebrać się jakoś, znaleźć wspólne wyjście. Pełniłem już funkcję przewodniczących i dyplomatów we wszelakiej maści grach internetowych i zdarzały się gorsze sytuacje. każdy problem można rozwiązać.
Powas, Twoje podejście do tego jest trochę dziwne, czy wyrzucisz z klanu kolegę za to, że puściły mu nerwy podczas gry? Można nawet nieco przykantować, aby uratować dobre imię klanu, a gracz jeśli dostanie nauczkę sam z czasem odzyska szacunek.
Działam w różnych grach online spokojnie od jakiś 8 lat, często piastowałem różne funkcję i stanowiska, tak w samo w rl ale co to ma do rzeczy? Doświadczenie można zastąpić rozsądkiem.

Czasami trzeba poświęcić jednego, żeby ratować resztę, szczególnie jak tamten nie ma ochoty się dogadać. Poza tym, z tego co widzę, nikt jakoś specjalnie nie walczy tutaj o jego powrót.

Life is hard and full of zasadzkas, jak mówi klasyk, nie można też wybaczać wszystkiego i na siłę, na swoich plecach ciągnąć innych. Jak ktoś raz dostanie porządnie w dupę, to na przyszłość, tu lub gdzie indziej, dwa razy się zastanowi.

Dobra, możemy tak jeszcze długo, chcesz rozmawiać dalej to wyślij PM bo spamujemy po ToPowym forum a żaden z nas memberem nie jest.
retired
Originally Posted by Aadame5176 View Post
Ja sie nie chce wtracać i mozliwe ze wiekszosc mnie moze nie paamietac ale chcialem sie o cos spytac... Mikore napisales "po co nam gość, który ma bana" przecież co jak skończy mu się ban to go znowu przyjmiecie? Bez przesady ja jak jeszcze byłem w hunters i mialem bana to nikt nic do mnie nie mial, jak dla mnie to troche nie normalne..

Właściwie ten kick nawet nie miał być formą kary, po prostu tak jak nawet dla gazia napisałem- troche debilnie wyglądają przeprosiny gdy nawet nie raczyliśmy wyciągnąć wobec niego żadnych konsekwencji. Kolejnym powodem takiego postępowania jest to, że Gaziu nie ma zamiaru wracać do tb, więc na pewno mu to nie zaszkodzi, a za to może postawić nas w nieco lepszym świetle- jako takich, którzy surowo karzą za łamanie reguł i zniewagę innych klanów.
No i następna sprawa jest taka, że on upiera się, że "tylko im słał fucki, więc jest niewinny", tylko z niewiadomych mi powodów nie próbuje im tego udowodnić, a zamiast tego wyżywa się na mnie za to, że... właściwie nawet nie wiem za co, ale w kilkuminutowej rozmowie na GG znalazło się pod moim adresem kilka chujów, kurew, cip, skurwieli itp.
-------------------------
No supcio, teraz jeszcze Turde bana dostał na 4 miechy...
Last edited by Miroke; Nov 27, 2011 at 03:09 PM.
Powas, muszę się z tobą zgodzić pod każdym względem.

Root, sumkę TC? Jakbyśmy tego nie zrobili to klan mógłby już nie istnieć. Mus to mus, po za tym powiedziałem mu, że ma drogę wolną jak chce wrócić, ale skoro już nie gra to jest ok. Kick nie oznacza zerwania więzi, ktoś szuka innych klanów, gdzie będzie sie lepiej czuł, a niektórzy muszą opuścić. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, a po co, skoro można coś jeszcze uratować?
Last edited by MrNorbert; Nov 27, 2011 at 03:19 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Leader