Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Tia, ale do Wooka już nie wrócę : D Może kiedyś jak skill mi wzrośnie xD

Koniec spamu, nie ten dział panowie.
ToP Leader
Jeez... Ale chyba nie z własnej woli, nie? Ja w Morrowinda popylałem 3 miechy bez przerwy, ale po tych 3 miechach wgrane dodatki zajmowały więcej niż sama gra
W skrócie WYJEBAC Nunka wogóle go nie ma na MP i na forum
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nunak wyjebany, moją opinię o sobie znasz (a jeśli nie znasz to przypomnę, że sie zgadzam), ale z racji tego, że nie zajmuję się rekrutacją- zostawię tę sprawę pozostałym, a jaki ty w ogóle masz teraz belt?
Gaziu
/invade okay so user gaziu kicked and deoped me during a clan war I just want you to see the snaps

Snap

Just so you know because of this the ToP clan will be disbanned and gaziu will get a ban

"Behaviour like kicking a rival, fspec him or any other form of abuse, will result on clan disband and ban to the infractor"

Good day :)
No to jesteśmy w czarnej dupie...
Jeśli przeczytaliście posta w temacie Gaziu i coś z niego zrozumieliście to wiecie o co chodzi, jeśli nie, to w skrócie to przedstawię: Gaziu złamał reguły podczas robionej przez niego wojny klanowej, został zbanowany i teraz grozi nam za to rozwiązanie klanu. Naturalną koleją rzeczy zosał wyjebany z klanu bo i po co nam gość, który ma bana, a ja złożyłem na forum tamtego klanu potulne przeprosiny ze skromnym wyjaśnieniem sytuacji. Jeśli weźmiemy ich na litość to mamy fart i od tej pory bardzo nieliczna grupa ludzi będzie posiadała możliwość organizowania CW, a jeśli nie to cóż... będzie trzeba sie pożegnać z klanem...