Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Przetestowałem RootQe , przegrał wszystkie walki , nie zachwycił mnie jakoś , ale jak obserwowałem jego inne walki to miał kilka dobrych :> Ale naprawdę , blue belt to mało strasznie , podbij choć do brown (oczywiście wyżej postawieni mogą dla Ciebie zrobić wyjątek ^^). No to powiedziałem :3
napiszę jeszcze tak, już nie chce bazgrać po angielsku - zaznaczałem chyba już komuś, że do tej pory nie grałem w żaden sposób dla żadnych osiągnięć, nie znając w ogóle mechaniki gry, terminów, zasad - doszedłem do brown belta i przestałem grać.
niedawno wróciłem, to konto mam od paru dni, zaliczyłem już kilkanaście zwycięstw w taekkyonie z master beltami i custom beltami oraz wszelakiej maści pro.
nie miałem możliwości wykazać się podczas tego testu tylko dlatego, że najlepiej radzę sobie z dobrymi graczami, po prostu wtedy mogę się wykazać.
zaczynam dopiero grać w aikidobigdojo i widać jak na razie mi idzie.
a co do belta - nabijam dosyć szybko, więc czy aż taką różnicę będzie stanowić to, czy nabiję go sam, czy już pod Waszą banderą? ;)

/:edit - decyzja należy rzecz jasna do Was, póki co nie mogę Wam zaoferować wybitnych zdolności, ale jeśli pas jest największą przeszkodą, to ok, nabiję, poddam się sprawdzianowi i wtedy sobie porozmawiamy jak ludzie.
Last edited by RootQe; Nov 21, 2011 at 08:14 PM.