Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Dużo wielokropków zawsze kamil303 używał. Za dużo. Ty też ich używasz za dużo.

Ale i tak nie wiem. xD


A no i napiszcie swoją opinię na temat nowej aplikacji... Kurwa!
Last edited by Trewnek; Nov 17, 2011 at 05:02 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Trewneku.... Powiem tak, Skyrim, nie jest według mnie godnym następcą Obliviona...
Jest krótki, a przechodząc główny wątek gry, nie odkrywasz nawet połowy możliwych umiejętności postaci... Pobrałem z chomika i miałem zaledwie 3 dni zabawy... :/
(przechodząc główny wątek + kończąc wojnę pomiędzy cesarstwem a gromowładnymi)
No i wygadałem się kim jestem...
Uważam, że ci uważni zauważą...
Last edited by Krajalnica; Nov 17, 2011 at 05:20 PM.
No widzisz, mało prawdopodobne, a jednak Na jak długo ten ban, za co i jak masz na imię, bo nie wiem czy wysyłać zaproszenie na krajalnice czy na Lunatyka poczekamy
--------------
Już przeprawiam na Whirpool
Ban jest na 3 miechy.... Powód: "Plagiat, sprzedanie head'a za darmo." Szczerze to ja byłem nie aktywny na Lunatyku od jakiegoś czasu.... Na imię mi Jacek... A zaproszenia chyba nie musisz wysyłać... Poradzę sobie bez znaczka "[ToP]".
Pff, główny wątek aż tak bardzo mnie nie obchodzi. Nawet w Oblivionie niektóre poboczne questy miały o wiele lepszą fabułę od tego "najważniejszego".

Jeżeli tak będzie w Skyrimie, to będe bardzo zadowolony. :3
I nie spoilerować proszę. <tak na wszelki wypadek>
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ja pamiętam go w grze i kilka razy umknął mi ten nick, ale nie mogę jakoś skojarzyć jak sobie radził w pojedynkach...
Ja od dzisiaj gram w Skyrim' a (może z dwie godzinki) i powiem Wam, że gra jest chyba warta uwagi. Ogólnie to nie grywam w gry typu gothic, wiedźmin itd. bo ta gra jest podobnym wytworem, ale może się nie znam, ale wydaje sie być wciągająca.
Chyba wiele możliwości zbierania przedmiotów, zostania kim sie chce i chodzenia gdzie się chce. Świetne spolszczenie lektora. Może i jest gra krótka, ale zapowiada się być ciekawa : ) Grafika też całkiem, chodź nie taka jaką bym sobie życzył ( z resztą nie jest ona tu najważniejsza i nie znaczy, że jest zła ; p ).