Toribash
Originally Posted by Lehto View Post
Norba, nie cenzuruj mnie. Wy chyba sobie w chuja walicie, on cuduje, my z nim się tutaj siłujmy, a nasza droga elita, przywódcy klanu nie są zainteresowani tematem. Ani nikt na gadu nie zapyta co jest grane, ani nic. No bez jaj. Szczerze to ja to walę. Na razie.

I tym się przekreśliłeś, nie interesuję się? Mam spamić jak wy? Przegiąłeś pałę, nie chcesz to wypierdalaj na zbity ryj i koniec dnia dziecka. Poniekąd turde miał rację, uważasz się za niewiadomo kogo i masz najwięcej do powiedzenia a tak naprawdę gówno wiesz i masz gówno do gadania. I ty mi nie będziesz mówił co mam robić, chcesz się wypłakać to do niego zadzwoń i chuj mnie to obchodzi co się między wami dzieje. W przeciwieństwie do ciebie załatwiam niektóre sprawy prywatnie a nie na pokaz na forum. Nie bede tesknil.


Originally Posted by Lehto View Post
Jeśli go przyjmiecie ja stąd spadam i pierdolę wszystkie kontakty z Wami.

"Jak mi nie oddasz zabawki to powiem mamie".

Podobne, nieprawdaż? Widać jak ci zależało na relacjach z klanem skoro przez jedną osobę chcesz odejść od kilku. Widać jakiś lojalny, takich jak ty tu nie potrzebuję. I się zastanów kto komu wchodzi na głowę swoimi szantażami. Skoro nie potrafisz zachować kultury i się plujesz gdy ktoś cie poprawia, nadszedł czas zastanowić się nad tym co ty kurwa sobą reprezentujesz.
Last edited by MrNorbert; Aug 4, 2012 at 04:20 PM.
ToP Leader
@MrNorbert.
przeciez Lehto jest najmadrzejszy, jak smiesz go poprawiac i cenzurowac ! ;P
przeciez ja jestem popychadlem i wyzywam sie w sieci <--- rozjebales mnie typie.

chyba mu zabralem zabawki, bo jego psychika nieco ucierpiala. wzruszajace polecam sie na przyszlosc.
Haha, kpisz sobie, prawda?
Koleś najeżdza na mi na matkę, grozi, ubliża, twierdzi, że większość klanowiczów jest fałszywa. Jego metody na "poznanie kto jest spoko" są co najmniej pokręcone. Kiedyś był już numer, użerałem się z nim, udał skruchę, niby przeprosił. Przyjęliście go, zniknął, wyjebaliście. Ostatnio zrobił słodkie oczy i wrócił. Od razu po powrocie napsuł mi krwi i jestem pewny, że nie ot tak, a z pełną premedytacją pamiętając co się działo wtedy. Zrobił ze mnie złego i tyle. Założył się z Gaziem o sporo tc, że jeszcze uda mu się dołączyć do ToPu i w tym celu wymyślił bajeczkę z gierkami psychologicznymi. Jawnie sobie z niektórych z nas żartuje. A Ty kurwa jako "dowódca" zamiast cichaczem załatwiać sprawę z tylko jedną stroną konfliktu byłbyś łaskaw się i do mnie odezwać. Wali mnie, że koleś uważa się za nie wiadomo kogo, już do tego przywykłem. Ale nie będzie mi ubliżać dlatego, że na swoim mainie ma starszą datę rejestracji i twierdzi, że jest z jakiejś starej gwardii. Wczoraj na serverze topowym wyraźnie starał się udowodnić swoją wyższość i nagle przy większej ilości ludzi nie był tak pyskaty, zresztą celowo. No proszę Cię. Pisałem, nie dam sobie wejść na głowę. I jakim prawem śmiesz mnie obrażać? To, że nie siedzę cicho i nie daję sobie wjeżdżać nie oznacza, że uważam się za wybitnie mądrego i nieomylnego. Ja przekreśliłem się? To Ty się przekreśliłeś, pełnisz jakąś funkcję i to chyba wymaga od Ciebie porozmawiania z obiema stronami konfliktu, zarówno prywatnie jak i jawnie na forum klanu. Nie mam zamiaru wyciągać dalej brudów. Masz mi coś jeszcze do powiedzenia? Wal na gadu, numer masz. Tam podaj mi jakieś argumenty, bo tutaj widzę tylko jakieś pierdolenie o szopenie, zero konkretów. I nie pierdol mi o kulturze, bo sam właśnie okazałeś w pełni jaki kulturalny jesteś wobec osoby, która w sumie niczego Ci nie zrobiła. Może pojechałem po ambicji? Jeśli tak, to na pewno nie celowo. Ale odbieraj to sobie jak chcesz. I nie wyskakuj mi z szantażami, bo to nie szantaż. Po prostu, nie będę ignorował takie człowieka jakim jest Turde i nie miałem zamiaru być w klanie z kimś takim. Jeszcze parę słów co do reprezentowania czegoś sobą. Co Ty sobą zaprezentowałeś? Chyba to, że cicha woda brzegi rwie. A co do Ciebie Turde jeszcze jedno. Najpierw fikasz, spamisz itd., a teraz kurwa co? Słodkie oczy i przylizujesz się? Osiągnąłeś swój cel? Pozbyłeś się mnie, gratuluję. Pozbyłeś się cholernie fałszywego człowieka, który tylko szkodził klanowi. Oj, rzeczywiście, brawo. Ogar panowie powyżej, to jest po prostu jedno wielkie WALENIE W CHUJA. Teraz tylko z niecierpliwością czekam, aż go znowu Norba przyjmiesz. Pzdr.
Przeczytałbym ale przez Twoje poprzednie posty za bardzo bolą oczy >.< nie możecie pisać krócej D:
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Originally Posted by Lehto View Post
Haha, kpisz sobie, prawda?
Koleś najeżdza na mi na matkę, grozi, ubliża, twierdzi, że większość klanowiczów jest fałszywa. Jego metody na "poznanie kto jest spoko" są co najmniej pokręcone. Kiedyś był już numer, użerałem się z nim, udał skruchę, niby przeprosił. Przyjęliście go, zniknął, wyjebaliście. Ostatnio zrobił słodkie oczy i wrócił. Od razu po powrocie napsuł mi krwi i jestem pewny, że nie ot tak, a z pełną premedytacją pamiętając co się działo wtedy. Zrobił ze mnie złego i tyle. Założył się z Gaziem o sporo tc, że jeszcze uda mu się dołączyć do ToPu i w tym celu wymyślił bajeczkę z gierkami psychologicznymi. Jawnie sobie z niektórych z nas żartuje. A Ty kurwa jako "dowódca" zamiast cichaczem załatwiać sprawę z tylko jedną stroną konfliktu byłbyś łaskaw się i do mnie odezwać. (blablabla)[...]

Taa, a skąd wiesz że się z tureczkiem kontaktowałem? Tak się składa, że w ogóle. Po drugie nie będę nad tobą nadskakiwał, jak masz problem to sam powinieneś do mnie napisać. Pewnie, każdemu z osobna mam pmy pisać, mamusia jestem? Nie odzywałeś się co znaczy, że nie potrzebowałeś ode mnie pomocy. Chyba, że jesteś lepszy i to ciebie o wszystko trzeba się pytać. I chyba Cię pojebało jeżeli myślisz iż przyjmę do klanu kogoś z blacklist : D lmao
ToP Leader
Skoro się nie kontaktowałeś to nie pierdol, że sprawa załatwione. Zresztą jebać, SRAM NA TO.
over