Toribash
Ktoś wie jak poszedł mecz Polaków w siatę?
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
miałbym pytanie, czy mógłby do nas dołączyć mój brat ?
Grał duzo na singlu na moim koncie i na multi nawet dobrze mu idzie.
Texturki też bardzo dobrze mu wychodzą.

przykład:





Narazie ma white belt bo dzisiaj dopiero zaczął grać na swoim koncie... ale skill ma na przynajmniej niebieski I tu jest problem... Ponieważ ma suabo z pasem.

Jego nick to PeszQe
-----
Mógłby np. jak dobije troszke wyżej z pasem :3 ?>
Last edited by Demonzo; Aug 2, 2012 at 09:50 PM. Reason: <24 hour edit/bump
jak będzie miał dobrego skilla to będzie u nas
-----
Haa nie zgadniccie co mi się dziś przydażyło

Jadę se motorkiem i dogoniłem taką ciężarówkę z mlekiem(PolMlek)xD
postanowiłem sobie go wyminąć i jak go wymijałem ten skurwiel dał w pizdę tej ciężarówce paczę już 100km/h na liczniku to daruję bo już się przejechałem nieźle na takiej prędkości
jak już darowałem i się z chowałem do tyłu to ten skurwiel mi pokazał faka i coś się zaczoł do mnie pluć przez szybę to ja znów zaczołem go wyprzedzać dojechałem do jego okna i zaczołem se walić xD(ale nie wyciągałem chuja tylko tak wiecie jak)
żebyście widzieli jego mordę zamilkł od razu:P
Takiego LoLa strzelił
Last edited by Gaziu; Aug 3, 2012 at 12:26 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Zauważyliście, że nie ma już klanu Hampy? :0

I się kurwa nie wyzywać proszę : P
Last edited by MrNorbert; Aug 3, 2012 at 03:34 PM.
ToP Leader
Teraz tak.
Wszystkie moje wczesniejsze wybryki byly specjalnie, dawno mnie tu nei bylo a to byl jedyny sposob zeby was poznac, Ci o ktorych mialem dobre zdanie takie zostalo bo prawdziwi ludzie zawsza pozostana prawdziwi ;) - kolega1010, norba, prawdziwych jest malo- pozdrowienia. Jesli komus nerwy przeze mnie puscily to przepraszam, tak sie czasem dzieje jak ktos ma glowe i pare miesiecy w plecy ;)

Jestescie w stanie mnie przyjadz do klanu ?
Obiecuje ze juz to sie nie powtorzy, osoby ktore uwazam za falszywych bede poprostu ignorowal.
Last edited by MWD; Aug 3, 2012 at 09:33 PM.
Jeśli go przyjmiecie ja stąd spadam i pierdolę wszystkie kontakty z Wami. Nie dam sobie wejść na głowę. Wątpliwy sposób na sprawdzenie ludzi. Nie łatwiej odnowić kontakty poprzez normalną rozmowę? Turek tym oto sposobem pokazał swoje prawdziwe oblicze (trolling, spam, nachalność, fałszywość, wredność, chamstwo, grubiaństwo, pokemoństwo, agresja, dziecinność). Wystarczy? Dla mnie tak. I niech sobie obiecuje dalej, myślę, że zdajecie sobie sprawę z tego, że to obietnice bez pokrycia? Czy potrzeba nam w klanie kogoś, kto będzie psuł nam opinię? Turek wykazał już dostateczny brak szacunku do Nas i wystarczy. Mamy zgraną ekipę, nie psujmy tego. Z pana powyżej pożytku nie będzie.