Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Nie, nie wiem o co chodzi i nie wiem jak było.
Weź jasno formułuj myśli i oskarżenia.
Dobrze że Ci dobrze, to gdzie aktualnie masz CW mało mnie interesuję, fakt faktem że nie wiem za co ten butthurt, jak nie za podwójny reject ( dawniej i nie dawno, a pragnę zauważyć że po prostu napisałem 'nie teraz, nie od razu' ), to za co?
Z chęcią się dowiem dlaczego ( znów ) jestem zły.
retired
ahh tak czyli nie wiesz, to ja Ci odpowiem jak mnie ignorowaliscie za kazdym razem kiedy chcialem cos wtracic. Zawsze mieliscie mnie za nic, kiedy wrocilem na forum toribasha polskiego to 1 wasza reakcja ? "no nie" "nie on" itp.
spotkalismy sie po jdlugim czasie pare dni temu, zadnego czesc, siema itd.
pare miesiecy temu tylko Shin mnie szanowal, wy mieliscie mnie w dupie nie dam Ci dokladnych wątków bo nie pamietam.
KURWA CZEMU PRZY MOIM IMIENIU JEST TEN GÓWNIANY ZNAK ZAPYTANIA?!?!?

Nikt nie pamięta o starym biednym Trewnku... chlip...
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
znalazlem ale pobieranie ponad 5 gb na torrencie z transferem 50kb/s-150kb/s troche trwa + sciagniecie 1,6 spolszczenia napisow z dubbingiem i w kazdej chwili moze sie rozlonczyc net i jeszcze to spolszczenie moze nie pasowac do wersji skirima ktora dal razor te modyfikacje xd
A dzisiaj odkupiłem od Drashiego Piratów z Karaibów z 2003 roku, zabójcza gierka jak na taką cene, a przy okazji ma tego samego twórcę, co saga TES- Bethesdę