Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

może nie parzy ale atakuje ;p Mozzilla już od dawna walczy z natrętnym wrogiem xD

a tak w ogóle też mam zamiar kręcić toribasha tylko że nie let's play tylko Toribash mass effect czyli normalny vid ale nie taki zaś zwykly efekty jak w każdym będą się znajdować ale też będą tam przeważać moje arty które nadadzą lepszego efektu ale to jeszcze nie t by nazwać moj vid mass effect bo już dużo osob stworzyła taki pomysł ;p musze wymyślić coś 3 coś zajebistego xD. troche się rozpisałem
- Don't wake up the fallen. -
nie stary, chodzilo mi to ze punktow mamy tyle samo, choc dalbym Ci zdecydowanie wiecej ;) ja sie staram i widze postepy wiec nie przestane.
wybacz turde 70% ocena a 10% jest to też mój wybór ale teraz gdy juz ogarnałem jak rysujecie to bede wiedział jak was kazdego osobno oceniach

głównie wiem
jak
Turde
MrNorberta

więc ocena będzie teraz porównywana do waszego poziomu


a tak w ogóle chcę otworzyć w tym temacie nowy dział w którym też będzie mozna coś wygrać więc każdy będzie miał aż 2 szanse na wygraną ale będzie mogł wygrać tylko 1 konkursie na raz ponieważ każdy powinien szanse coś wygrać a ja próbuje to wam ułatwić ;3

first strona lookac ważne!
Last edited by Foxxey; Nov 14, 2011 at 12:28 AM.
- Don't wake up the fallen. -
bez kitu, Powas za kogo Ty sie masz ?
co by ktoś nie zrobił, zawsze źle.
cwaniak jesteś bo masz nie wiadomo ile lat ? hmm.
kozaczku w necie.
xD nie zle mnie zrozumiales.. rysunki to spoko bo ja troche sie znam na tym ;P

ale by zwiękrzyć wam szanse na 2 wygrane stworzylem dzial Paper craft czyli zrob cos z papieru nie rysować tylko stworzyc :P jestem na tym samym poziomie co wy tylko że ja szukam duzo tutoriali i ucze się by wiedzieć jak lepiej ocenaic itp :P
- Don't wake up the fallen. -