Toribash
Eh, jesteś ustawiony do końca życia w TB. 512, ikona, super set, co tylko chcesz. Zgodziłbym się za 500k i latałbym wokoło i krzyczał że świetny deal. A nie uwzględniam jakosci flamów. Może być dużo więcej.
oglądnijcie deactivated i activated... ponad 100 128 textur... jakies 5 full 128 xD
-----
Alladyn umowa stoi.. Shar chodzi ci o to, że flamy są suabe
Last edited by Demonzo; Jul 31, 2012 at 11:20 AM. Reason: <24 hour edit/bump


Ja jebłem nie wiem jak wy
Last edited by Gaziu; Aug 1, 2012 at 01:03 PM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Chciałbym coś ogłosić...

Nasz kolega z klanu TurDE, którego wszyscy znamy z jego zachowania. Obiecal ze jak mu dam nudge za darmo, to wygra jedna walke, a druga celowo przegra. Ja mialem w drugiej walce według jego planu zabetować na jego przeciwnika. Byłem op'em na Bet serwerze. Ja dotrzymałem umowy, i w drugiej walce zabetowałem na jego przeciwnika. Wszystko szło zgodnie z jego planem i mogłem troszke wygrac bo postawilem na niego 25k... A TurDE zamiast przegrac to wygral tą walkę i OJEBAŁ mnie w ten sposob z 25000tc.

Potem przepraszał mnie za to, że jednak wygrał, a mówił, że celowo przegra... A ja powiedziałem, że jeśli tak się bawi to niech mi odda to co przejebał.

A teraz proszę o to, żebyście się wypowiedzieli... Jak sądzicię, czy TurDE powinien mi oddac, to co mi przejebał

proszę o odp.