Toribash
ja juz pisałem komenta w art ale jeśli chcecie mogę też go jebnąć tutaj.

Originally Posted by Aadame View Post
Nie bede tu po angielsku pieprzyl wiedząc, że to polski klan ^^ no więc CnC - intro bardzo mi sie podobało potem troche spieprzyłeś z przejściami ale nie jest jeszze najgorzej. Nie wszystkie repki są tak zajebiste jak mogłyby być. No i ta kamera, ciągle te same ujęcia przejście zza tyłu atakującego dookoła. Musisz troche poimprowizować z nią. Nie za dobrze użyłeś tego efektu mgły o który tak płakałeś xD nie no jk, ale na serio dziwnie troche go wsadziłeś. Fajnie użyłeś "number fx" w przerwie sparra ale nie użyłeś CC... D: D: CC bardzo podnosi jakość vidów a także dodaje nieco więcej wrażeń wizualnych dzięki czemu widz lepiej oceni twój filmik. kurwa jak ja to dziwnie napisalem xD. I ten ostatni glass fx źle użyty tak jak i repek :/ generalni vid fajny, znów za wolny i ze słabym camworkiem. Niektóre efekty źle użyte, bez syncy itp. 6.8/10 robiłeś lepsze.

CEGŁA O:
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Jpd pojeb no pojeb jeszcze tlyko na YT nie jebłeś
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
też chciał bym to wiedzieć ;f
[SIGPIC][/SIGPIC]
The Best Aikido Player 2010
Toribash Player Of The Year 2010
February 2011- Player of the Month
na forum w kilku miejscach dalem bo mi sie nie chcialo pisac nowego komenta a niektorzy nie wiedzieli mojego komenta w artach więc myślałem że będzie lepiej jesli dodam tam gdzie ty jebłeś swój vid :PPP
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Dorzućcie mnie do listy. Morąg.

I jak widzę, całkiem aktywny org. Prawie jak spam za czasów In-Ep'u .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Bez przesady, ale jakoś się kręci tylko znając delaida będziemy na officiala czekać lata.
Dodaję.
retired