Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Sharickkou View Post
Czarne macki ośmiornicy

Jasne ośmiornicy bez jednej kończyny nie?
------------------
Plemniki na wycieczce?
Last edited by Miroke; Nov 6, 2011 at 09:14 PM.
bo jak ja sie wku*** to sam założę konkurs xD tylko to nie będzie polegało na odgadnięciu tylko na rysowaniu :P only paint xD ten ktory wygra ten konkurs moze dostac mojego heada za free :] tylko dla członków klanu.
- Don't wake up the fallen. -
!!Konkurs!!
a więc tak to jest konkurs wyłącznie dla członków klanu ;P "ONLY FOR CLAN Members".

Konkurs Rysowanie.

no to tak kto narysuje najlepszego i najśmieszniejszego zwierzaka ;p może wygrać mojego heada za free na samym dole tematu jakie trzeba narysować zwierzątko, a każdy z tych konkursów będzie trwał 2 dni po 2 dniach wybieram najlepszą prace.

ZASADY!!
1:nie kopiować z neta ani nic z tych rzeczy bo jak znajde kogoś takiego xD to ban na konkursy for ever ...
2: Proszę nie pisać bezsensownych Postów :P bo Norbert zadziała xDD
3: 1 obrazek na post pamiętajcie także że możecie dawać ile chcecie obrazków przez te 2 dni
4:max rozdzielczość to 900x900 ;p

POMOC!
masz problem z daniem obrazka do posta? wejdź na imageshack.us pozniej daj browse wybierz obrazek kliknij upload poźniej wybierz link do forum skopiuj go wklej do posta i przepisz IMG za link i przed a z przodniego IMG daj ten znak --> /
[/B]

OCENY!
Kolory: 0/10
Efekty Świetlne: 0/10
śmieszność obrazka: 0/15


ocena jest tu najważniejsza aż 70% oceny jest brana pod uwage.


a więc do roboty!!

Aktywny konkurs / Stare Konkursy Następny Konkurs

1: Konkurs: na Królika 06/11/11
2: Konkurs na Słonia 11/11/11
1: Konkurs: na Wilka 15/11/11



2. Konkurs na PaperCraft -czyli zrób coś z kartki papieru

w tym konkursie nie chodzi o rysowanie ale można wymalować lub wydrukować jakiś projekt i go złożyć lecz wolał bym by praca była zrobiona samodzielnie. Chodzi o to żeby zwiększyć szanse na wygraną papercraft już pokazuje czym to jest prosze kliknąć link --> PAPER CRAFT nie jestem jeszcze w tym za dobrze opcykany ale będę się starał oceniać jak papercrafter :P

ZASADY!!!
1: można używać jedynie papieru.
2:nie kopiować zdjęć z internetu ban for ever na konkursy.

OCENY!!
Kształt: 0/10
Kolory: 0/10
budowa pracy: 0/15

ocena jest tu najważniejsza aż 100% oceny jest brana pod uwage jeżeli będzie remis nagroda będzie w innej postaci niż head.


Aktywny konkurs / Stare Konkursy Następny Konkurs

KONKURS: WOLNA RĘKA czyli zrób co chcesz. 15/11/11

też biore udział w paper craft ale nie walcze o nagrode chce poprostu pokazać co stworzyłem lub nad czym pracuje.
Last edited by Foxxey; Nov 14, 2011 at 12:32 AM.
- Don't wake up the fallen. -
Domyślam się że post wyleci, ale co do nagrody - head który ty sobie wylosujesz, i oddasz, czy to bd request?

//dobrze że "[...] na Królika" a nie "[...] na Pieska" ;p

////@Down: thx za odp
Last edited by Soreu; Nov 6, 2011 at 10:49 PM.
to będzie Request :P i wybieram prace która jest najlepsza i najśmieszniejsza i pamiętaj że możesz dać 1 obrazek na post ;p ale możesz wysylac obrazki do konca konkursu one też będą brane pod uwage
- Don't wake up the fallen. -
no ja tez bym prosil o jakas wojne ;)
i coz, mysle ze bede mogl z wami zagrac ?
moze teakkyon, lenshu3, aikidobd lub aikidobd z dystansem na 580 ? fajne to ;P
elo, Pozdro ide nagrywac dissa z Kula na kasjerke w biedronce bo szmata mi zle reszte wydala.
-----
błagam o wojne !
Last edited by Turde; Nov 7, 2011 at 06:28 PM. Reason: <24 hour edit/bump