Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

A ja na pohybel powiem coś w temacie. Opowiem jak ja zrobiłem

1,5 roku grałem w singlu, w sumie dało mi to tyle że nauczyłem się rozwalać uke na 7 części bez dotykania podłoża czymś innym niż stopy i dłonie... Przydatna w multi była tylko ta druga umiejętność, bo zacząłem grać na Judo. Ja każdy pierwszy ruch opieram na improwizacji najczęściej, a że w miarę potrafię "utrzymać się na nogach" jakoś idzie... Reasumując naucz się nie przewracać podczas walki i tego jaki efekt uzyskasz po naciśnięciu każdego z jointów.
Odemnie chyba tyle
Teraz pewnie będzie coś w stylu Wyimaginowanej salamandry plamiastej bez dwóch kończyn leżącej na dnie największego etanowego jeziora na Tytanie
No skoro mieliśmy sie domyślić płci żółwicy to czemu mielibyśmy nie rozpoznać największego etanowego jeziora? Toć to banalne
Próbowałeś kiedykolwiek interpretować Picassa? Nie? No to biorąc udział w tym konkursie masz to samo
Wow, 1,5 roku na singlu, wow.
Naprawdę wow. Co Ty internetu nie miałeś?!

Soreu ja tam uważam swoje posty jako wypowiedzi w rozmowie a nie spam... Ale każdy ma inny punkt widzenia.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek