Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Cóż... widzisz Gaz - moje relacje z matką nie są najlepsze odkąd przez 2 tyg nie chodziłem do budy -.-'
//ojca pomińmy
W sumie to robią głupote gdybym ja miał takiego dzieciaka jak ty zwracął bym na niego więcej uwagi a nie bym go olewał
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
cóż, ona jutro ma iść na zebranie dotyczące tego, czy mnie rzekomo mają wywalić ze szkoły... tylko jest jeden kurna szczegół - po przeanalizowaniu wszystkiego z kumplami, za chuja nie ma ją za co - więc prawdopodobnie nauczycielka po pijaku zadzwoniła do mojej mamy, i jej wgadała takie gówna ...


//Dobra, moja sprawa zamknięta, mam odp. na 3 zad, i to powinno na 2 wystarczyć, zresztą i tak minął mi czas - ale temat może się jeszcze przydać komuś...
Last edited by Soreu; Nov 2, 2011 at 11:03 PM.
Originally Posted by Scorpio000 View Post
nikt nie lubi fizyki bo nikt się jej nie uczy, macie ją kurwa tylko raz w tygodniu, kartę wzorów o ile wiem można ze sobą mieć, resztę wziąć na logikę i w czym problem?

Epic fail. Ja kułem ostatnio z właśnie ruchów, i wyszło na to, że zrozumiałem i "pokochałem" ten dział, więc mówta za siebie.

Szkoda, że pod moją nieobecność to miałeś, ale skoro sprawa zamknięta, to temat zamykam również.

PS Jak ktoś ma zadania czy coś pisać, to lepiej zakładajcie nowe tematy żeby był porządek. Niewielu osobom sie chce "kartkować" kilkanaście/dziesiąt stron tematu ; ).
ToP Leader
Witam (prośba)
Witam jestem trochę początkującym graczem. Piszę tu z nadzieją że pomożecie mi się trochę nauczyć grać. Może jakieś rady czy coś.

Z góry dziekuje.
Nie ma problemu, tyle, że przez forum raczej niewiele da się załatwić : ). Przede wszystkim naucz się w single player dobrej kontroli nad postacią, tak aby nie dotykać maty ciałem [poza dłoniami i stopami] i aby ruch był płynny i szybki. Samo doświadczenie i "obcykanie". Naucz się kontrolować postać w 2 grawitacjach, podstawowej -9.81[chyba] i -30.

Moglibyśmy pograć, ale jestem zajęty. Daj gg to może ktoś się z tobą skontaktuje, żeby poćwiczyć : )

Tutaj masz jak zrobiłem decapa[dekapitacja, odrąbanie głowy : )]

http://www.youtube.com/watch?v=1g9BOw0_nrk

trzeba nabrać odpowiedniej prędkości i uderzyć w jointa [te kuleczki ].
Last edited by MrNorbert; Nov 4, 2011 at 05:53 PM.
ToP Leader
Dzięki wielkie. Nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc ze ruchy maja być płynne. Moje GG to 1795439 mam tez skajpa i ts moj skajp gogas100
wydaje mi sie ze uzywacie czegos takiego w klanie
Ty nie wbijaj posta, tylko jak masz pomóc to pomóż :P Możliwe, że chodzi o TeamSpeak. Na razie nie korzystamy, jednakże jest coś takiego w planach. Czy ktoś tu nie ma jaj rozmawiać przez neta? xD Mój numer 10917084, zaraz do ciebie napiszę.

Planuję nagrać coś w stylu let's playa z poradami i opisem modów itd.
ToP Leader