Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Obczajcie a potem dajcie skrót tego czegoś po polskiemu xD Bo ja coś nie kumam dziś (za dużo browara... O_o)
kurwa, ja nie piłem a mam problemy...
jestem w trakcie czytania, i jak na razie na szczęście rozumiem 3/4, co nie zmienia faktu, że i ja cieszyłbym się na wersję Polską
Ja sobie nie pogram, nawet jak postawicie serwer T_T
Durny komp... muli jak diabli, net jakby wiadra dziurawe były... :/
Na kompa kasy nie mam, z netem nic nie poradzę, chyba się będę musiał przejść po kości/karty pamięci :F
będę taki miły i wam to skrócę (po prostu mi się nudzi)

tak więc jakiś czas temu wypłynęła lista z nickami i hasłami, Jarmund dla bezpieczeństwa pobanował konta które to dotyczyło a jako powód dał że konto jest zawieszone i trzeba skontaktować się z supportem.
później jakieś statystyki że na 6388 kont 138 się zgłosiły reszta to alty albo nieaktywni, z tych 138, 22 wróciły do starego hasła(trzeba mieć papkę zamiast mózgu).
tyle we wstępie.

* Wiek hasła, przestrzega że hasło trzeba zmieniać co jakiś czas.
* adres e-mail, najlepiej związać konto z jakimś mailem w razie czego.
* dzielenie kont, kolejny powód za który możesz zgarnąć bana, a także jakaś wzmianka o podawaniu loginu i hasła gdziekolwiek.
* Podejrzane linki, pilnować się przed dziwnymi exe'kami etc.

w zasadzie nie powiedział nic czego myślący człowiek sam by nie wywnioskował.
Jako przyjaciel klanu, już wam mówię.
Tekst utrzymany w zabawnym tonie, a traktuje o zabezpieczeniach kont (w tym wypadku hasła).
Po prostu typ prosi o zmianę hasła co jakiś czas, a wzbogacając to o moją wiedzę, prawdopodobnie wszystkie pasy są przechowywane jako open-source (w postaci otwartego tekstu). Częste zmiany hasła zapewniają bezpieczeństwo ze strony innych użytkowników, ale nie przed atakami. Forum same w sobie ma świetne (imo) zabezpieczenie przed brute-force'ami.
Czyli w skrócie: zmieniać hasła i mieć WAŻNEGO mejla!
Było jeszcze coś o statyscyce, że dużo osób po odzyskaniu konta ustawiała takie samo hasło. I jeśli dzielisz z kimś konto, to w razie W sam za to odpowiadasz.

Btw. pytanko do 'głowy klanu' i klanowiczów: Czy mogę złożyć aplikację pomimo mojego belta?
Mam nadzieję, że każdy się wypowie...
-----
Skróciłem swoją bajkę, bo mnie ubiegł ten rudy cwaniak z wąsem z CW ;P.
Last edited by Tenar; Oct 16, 2011 at 10:42 PM. Reason: <24 hour edit/bump
rudy nie jestem(dzięki bogu) a wąsa golę regularnie bo chujowo wygląda, reszta może być tematem do dyskusji.
mi twój belt różnicy nie robi, i tak mnie zjedziesz pewnie xD

btw. sam mam przecież (chyba) blue jeszcze... [to zresztą fail niezły...]

//thx. Scorpio ;]


@Edit: No kur, nie można posta spokojnie napisać, bo się jakiś pojawia przed moim xD