Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Używając swej Boskiej mocy wysyłam ci zapro, są u nas gorsze łamagi z angola [bez urazy : D]. Zasadniczo to tylko po to, aby dogadać się podczas CW itd. Mogłeś użyć prostszych sformułowań, albo lepiej - napisać, że nie znasz Angielskiego albo, że nie czujesz się w nim dobry, wtedy by się wymyśliło coś innego/ coś inniejszego ;p. Odwiedzaj forum.
ToP Leader
Ej,. mam pytanie, bo nie wiem czy mi się coś na bani zryło czy tego po prostu nie wiem.


zielony = zieleń
różowy = róż
czerwony = czerwień
żółty = żółć
biały = biel
czarny = czerń
niebieski =
ToP Leader
W jakim sensie nie ma? Sam mówił, że wpada raz na ruski rok i jest tak już od dłuższego czasu, ale jak ci to nie pasi to możemy się zastanowić co z tym fantem zrobić
Jak jasny to błękit, a jak ciemny to granat, ale jak jakiegoś koloru nie wiesz to zapodaj go tutaj, to ci powiem czy jest jasny czy ciemny
Co tam sie dzieje na serwerze, bo znowu zaczynam grać w minecrafta, a chyba znowu jest white lista, nie?
Nie ma rzeczownika dla "niebieskiego".
Dlatego jak np. dla czarnego mówimy "Odcień to głęboka czerń", to dla niebieskiego "Odcień to głęboki niebieski".
Przynajmniej tak zawsze słyszałem.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Tak sie pytałem nie wiedziałem o tym :P
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nie ma, wszystko się znudziło : D Jak wyjdzie następna wersja, albo 2.0 to pewnie znowu otworzymy. Kto siedzi baaardzo długo na kompie? Ja nie wiele, a ktoś hostować musi ;p. Carrack juz nie gra w minecrafta, w Wowa łupie [piracki serv ofc] i czasem też wchodzę pograć, ale nie dużo.
ToP Leader