Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Mógłbym długo rozprawiać o tym, że ten żółw jest psychodeliczny.
Ten rysunek jest o wiele głębszy niż Ci się wydaje.

"Straciłem szacunek do twoich konkursów"
Aż mi się smutno zrobiło. :<
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
/invade
Translator or dictionary. Your english is terrible. 'This I'? Rotfl. You tell that u r using advanced english. You are trying to be funny, but it isn't because of your mistakes. Are you trying to trick clan members? Simplier app IMO didn't change anything. As far as i'm not in clan (but i want back. Leaders will decide about it) you shouldn't take care of my opinon (long time ago i was recruiter here). I want just clearly state your mistakes and make easier to the clan voting on your app.
I was counting on you Maniek, but you just fucked up with that english ; //
Second time!!
"This I"...
Sorry, I like you, but that was terrible, even to me... [*]

Tenar, if you want to be back in our clan... Remember about application. ;]
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
To tyle o samej aplikacji. Teraz trochę o tobie (zabawa w psychologa, wyłapując poszczególne słówka):
Jesteś charyzmatyczny, ale nie cechuje cię aura władczości. Znasz swoje miejsce w szeregu, ale jednocześnie masz swój pogląd na każdą sprawę. Masz skłonności do niewielkiego zawyżania swoich kompetencji lub zdolności, których przyczyną jest niepewność. Chcesz żyć ze wszystkimi dobrze i odczuwasz potrzebę akceptacji przez innych, z czego mogę wywnioskować, że jesteś wrażliwy (nie mam na myśli tego, co widzą wszyscy, tylko to co masz 'w środku').
Maniek, jak coś się nie zgadza, to proszę sprostuj. Dopiero się zacząłem bawić w psychologiczne kulki i jeszcze robię błędy (uczę się od mistrzyni ).
-----
Trewnek, i remember.
But i won't apply until the rules will be changed or i'll reach black belt. You know that i am respecting rules.
Last edited by Tenar; Oct 15, 2011 at 07:16 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Zaczynając grę w Toribash (jakiś dłuugii czas temu) zdawałem sobie z tego sprawę, że wśród graczy na pewno będą Polacy i polskie klany. Kiedyś nawet na początku mojej 'kariery' w tej grze myślałem, że fajnie by było gościć sie w takim klanie i może polskim, bo tam będzie się najłatwiej dostać (najłatwiej bo można się dogadać po polsku). Dobra gra, odpowiedni belt i masz szanse... Ale wtedy byłem 'noobem' który nie wie co to jest np. shoveler i jest pełen uznania dla graczy, którzy wygrywają pojedynek po 'fantastycznym' wybiciu z aikido gracza poza teren gry..
Teraz mam brown, wiem co to jest shoveler, wiem jak sie gra i jak oceniły mnie pewne osoby z klanu (Waszego klanu) gram dobrze (i też tak sie czuję), ale to co myślałem kiedyś wydaje sie być nieprawdą ;] Bo żeby dostać się do polskiego klanu, musisz być świetny z języka angielskiego (co mnie znaczy, ze nie mozna sie z Wami dogadać... żadna obraza z mojej strony itp.) ;]
Doskonale wiecie jakie było moje przesłanie w tej app i poprzedniej.. Poprzednia napisałem używając tłumacza a tą napisałem sam...
Całą aplikacja jest do kitu, nie rozumiecie jej?
"This I" - no i co sie stało? To jest powód, który w ogóle wszystko niszczy?- bo na to wychodzi. Wiecie o co mi chodziło, aleeee musicie podkreślić to, że jest ten błąd, że nie mógł napisać poprawnie ;] Wcześniej pisaliście, ze znajomość angielskiego nie jest wymagana, ale widzę, że umiejętności gracza itp. rzeczy sie mało liczą, bo jesteśmy w polskim klanie i musimy umieć mówić po angielskuuu!
Ja też nie lubię ludzi, którzy wykładają sie na angolu, ale ja ani w szkole ani w życiu prywatnym nie miałem problemów z nim... Wiadomo, ze człowiek zapomina wiele rzeczy, ale chyba nie skopałem całej app i na pewno ja rozumiecie ;] Napisałem tak i już.
Dobraa przechodzę do rzeczy... Wydaję mi sie, że będzie dla Was lepiej jeżeli sobie podziękuje ;] Jest pewnie dużo chętnych na moje miejsce, a po co ma je zajmować ktoś taki jak ja Nie będę z nikim dyskutował ;]

Tak na marginesie to fajne z Was chłopaki (tych których miałem okazje poznać w Tori... i może poznam resztę - pewnie jeszcze coś napiszemy ) Thx Trewnek for all

Tenar, Tenar, Tenar, czy ja Ci się kiedyś zwierzałem ? Hmm.. słuchaj nie znamy sie a Ty po kilku zdaniach w pewnym sensie mnie rozpracowałeś. Psycholog z Ciebie będzie jak sie patrzy Znaczy większość piszesz dobrze (już Cię lubię ). Nie wywyższam sie, piszę jak jest, albo jak mi sie tylko wydaje.
Last edited by Maniek070; Oct 15, 2011 at 10:10 PM.
Fuck, I like him too much.
Shit. I say yes, and just try to argue with me.
Tomorrow I'll send him invite.
---------------------------------------
Tenar bardzo ładnie, ale dużo walnąłeś truizmów, które możnaby było przypisać dla każdego. Psychologia jest fajna, lekka manipulacja ludźmi też <3 Jak chcemy kontynuować tą konwersację to polecam przejść do offtop.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Sorry za off-top, ale mam poważny dylemat, czy w ogóle brać się za czytanie tego...
// fuck, ale się rozpisałeś...

@Edit: Opłacało się przeczytać...
Last edited by Soreu; Oct 15, 2011 at 11:09 PM.