Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Sharickkou View Post
Tęczowy żółw z apaszką

GODDAMNIT, źle ;p PS jeżeli ostatni wyraz to będzie apaszka to tracę szacunek do twoich konkursów trewnku ;p
ToP Leader
AAAAAAAARRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHH

Zgadywanie co masz na tym cholernym avku tak mi mózg przegrzewa że go zaraz będę musiał ze ściany zeskrobywać ~_~'
Originally Posted by Maniek070 View Post
Słuchajcie... Tak w ogóle to sorki, ze sie wtrącę, bo to Wasze dyskusję na tematy związane wiadomo z czym. Na początku przepraszam, że sie nie wykazałem angielskim, no ale nie sądziłem, że to będzie generalny problem i temat do kolejnej dyskusji...
Pewnie poznaliście, ale z braku czasu (chciałem to zrobić szybko) użyłem wiadomo czego.. Gdybym wiedział to napisałbym to prościej nie kombinując przy tym, bo owszem angielski znam dobrze (nie będę sie chwalił wynikami z matury, bo nie miejsce i czas).
Ale dobra.. Jak chcecie mogę napisać jeszcze raz aplikacje poprawnym językiem angielski, bo jutro będzie czas na to, a dzisiaj nie było, a mi sie spieszyło.. No ale chyba tu nie chodzi o to, by wykazywać sie nim, prawda?
<--- W walkach używam własnych technik, a Trewnek może to potwierdzić.
MrNorber hmm chyba angielskiego i chyba na poziomie uwaga rozszerzonym Tyle

Więc nie ma problemu napisać podania, ile to, 10 minut : D To do jutra : ]
ToP Leader
moje rozwiązywanie krzyżówek (500) zaczyna się od przejrzenia strony, wypisaniu 2-3 i przerzuceniu strony na następną...

I WANT TO KNOW WHAT THE HELL IS ON HIS F*CKIN AVATAR!
Psychodeliczna żółwica z opaską.

Teraz plujcie sobie w brodę, że zapomnieliście o tym wyrazie...

Pula przechodzi dalej!!
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Mariusz/ Maniek 070
Age: 19
Belt: Brown belt
Favourite mod: Aikido, AkidoBD and Wushu
Do you have any Art/Video making skills?: I hope that u will find someone nice. Maybe in future.
What can you offer us?: I have made good progress in this game lately. Best game and best climate.
Why do you want to join?: Look at those clans (nooo). I'm not going to play in that clans. I prefer good playing to... (u know what.) Yours clan is how I like.
How often do you play toribash? [1-7 days in week]: 7 (Every day)
Something about me (additional infos): That man with the power in his hand is going to throw (what? My power in my Tori) in at the next player. This I.
Originally Posted by Trewnek View Post
Psychodeliczna żółwica z opaską.

Teraz plujcie sobie w brodę, że zapomnieliście o tym wyrazie...

Pula przechodzi dalej!!

Nic w niej psychodelicznego nie ma, wyraz twarzy wskazuje na utrapienie tudzież spokój. Straciłem szacunek do twoich konkursów : D
ToP Leader