Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

No i zgaduję, że Norbi jest zwycięzcą, Sharick, przgapiłeś, że ost. litera pierw. wyrazu to "a"
No to zapodaj wyniki walk testowych i opowiadaj jaki jest, bo jakby walczył youtube'owymi ruchami to wygrane niewiele by znaczyły
No ale jak przeglądam słownik j.polskiego i patrzę na "żó" , to jakoś nic nie moge znaleźć, co by pasowało bardziej niż żółwica, więc chyba zły jest pierwszy wyraz... Niestety pustka w głowie, chyba 1k przejdzie do następnej puli...
Nie muszę go testować, już sporo z nim grałem. MrNorbert też wie, że Maniek dobrze gra.
Czasem ma faile, ale nie gra youtube'owymi ruchami... Z tego co widziałem to głównie improwizacja etc. (jak ja :3).
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Słuchajcie... Tak w ogóle to sorki, ze sie wtrącę, bo to Wasze dyskusję na tematy związane wiadomo z czym. Na początku przepraszam, że sie nie wykazałem angielskim, no ale nie sądziłem, że to będzie generalny problem i temat do kolejnej dyskusji...
Pewnie poznaliście, ale z braku czasu (chciałem to zrobić szybko) użyłem wiadomo czego.. Gdybym wiedział to napisałbym to prościej nie kombinując przy tym, bo owszem angielski znam dobrze (nie będę sie chwalił wynikami z matury, bo nie miejsce i czas).
Ale dobra.. Jak chcecie mogę napisać jeszcze raz aplikacje poprawnym językiem angielski, bo jutro będzie czas na to, a dzisiaj nie było, a mi sie spieszyło.. No ale chyba tu nie chodzi o to, by wykazywać sie nim, prawda?
<--- W walkach używam własnych technik, a Trewnek może to potwierdzić.
MrNorber hmm chyba angielskiego i chyba na poziomie uwaga rozszerzonym Tyle
Last edited by Maniek070; Oct 14, 2011 at 09:01 PM.
Przyznał się że używał translatora... Hmm... niby jest tylko 1 szansa ale skoro znacie go i ponoć jest dobry to jak poprawi app to jestem na tak...
Kurde, niby go kojarzę, a nic sobie przypomnieć zbytnio nie mogę :F

Ja się w sprawy rekrutacyjne nie chcę mieszać zbytnio, więc moje zdanie jbc. można sobie z miejsca podarować...