Toribash
Szczerze polecam użytkownika YT o nicku AdrianvonZiegler, sam komponuje niesamowite kawałki w różnych stylach metalu lub po prostu klasyki w stylu gothic itp. Jak troche na jego kanale poszperasz, to na pewno coś dla siebie znajdziesz
Co prawda większość jego kawałków trwa dobre 5 minut, ale jak dasz stopniowe podgłaśnianie, to powinno sie ładnie wkomponować w filmik nawet jak od środka zaczniesz
Wiem że wyszło
//i wiem że jestem idiotą...
////kurwa, muszę odkopać hamachi
//////Kto mi łopatologicznie zapoda (na gg)jak się podłączyć do was? :P
Last edited by Soreu; Sep 14, 2011 at 08:13 PM.
Już wstawiam. Wszystkie swoje stare żałosne repki. Yea. Ale nie tu, tu jest offtopic,

Sprawdzę coś.

PIZDU JEŚLI TO CZYTASZ TO ODPOWIEDZ, ŻE CZYTASZ BO MAM PYTANIE TAKIE O DUPIE MARYNIe.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Skocik View Post
a ja nie moge

NO MOAR TNT GRIEF FUCK YEA
Co do nuty, wez bullet in my valentine czy jak to tam sie nazywalo albo deadmau5a (inne gatunki, wiem)
Trew trew(jak to cie glow nazywa): Nie bierz tego wypierdalaj doslownie, jezeli masz takie co to via pm albo offtop thead ;p
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Evil: Nie martw się, dla upewnienia zapytałem się Glow, czy przeszkadzałem. Nie przeszkadzałem, Glow powiedziała, że jestem przyjacielem C3.
Chociaż nie musisz być taki agresywny, szczególnie dlatego, że jesteś naszym ally.
Jebać to ;p

Jefferson Airplane - Somebody to Love
albo eeee Break on Through The Doors'ów.
W kit jest muzyki przecie.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Trewnek View Post
Evil: Nie martw sie, dla upewnienia zapytaem sie Glow, czy przeszkadzaem. Nie przeszkadzaem, Glow powiedziaa, ze jestem przyjacielem C3.
Chociaz nie musisz byc taki agresywny, szczególnie dlatego, ze jestes naszym ally

Jezeli tak, to ok
I pisz glowa, to nie dziewczyna (?) ;>
Anyways, moje zycie to katastrofa:
-Pierwsze zUe oceny,
-Patrze sie na taka fajna a ona sie wkurwia ot co...
-...i tak mnie nie zechce :<
-Zostane Gothem, i tak moja dusza juz cierpi lol
best vlad in plat V Kappa
kat <3
lol jestem przeciez Tripem z global rankiem 2 kurwa
A co do zyletki, mam wlasna :]
bede soba, moze sie uda
best vlad in plat V Kappa
kat <3