Toribash
Originally Posted by MrNorbert View Post
:o Masz później zdać sprawozdanie z imprezy ><

Ok Wyjechałem ze szkoły o 2.45 (bo się dwóch gości spóźniło). Do warszawy dojechałem około 6.45, a do sejmu o 9.15. Sam sejm jako budynek jest spoko, ale my spędziliśmy tam masę czasu na przeprowadzanie wywiadu (w formie konferencji) z panią minister, która kiedyś uczyła się na tym samym zadupiu co my. Następny punkt wycieczki to zwiedzanie kancelarii prezesa rady ministrów. Było tam o wiele ciekawiej niż w sejmie, ale śmierdziało kurzem jak u mnie w garażu, a ochroniarze nie spuszczali ze mnie oczu... Następnie udaliśmy się do kina 5D. Fajne uczucie, jak myszy wędrują ci po nogach Szkoda, że film trwał tylko 17 minut, ale co tam. Później zajechaliśmy do McDonalda i napchaliśmy się skrzydełek kurczaka. Aż wreszcie najlepszy punkt wycieczki- służenie przez 5 godzin koleżance jako poduszka w autobusie
Ogólne wrażenia- nie było najgorzej biorąc pod uwagę fakt, że zapłaciłem z własnej kieszeni tylko 20 złotych za żarcie w McDonaldzie
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
co do mojej prozby o informatyka to juz odwołuje bo se poradziłem ;d a co do pogody to trchę zimno się zrobilo ..
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
Originally Posted by kmenek View Post
no shit sherlock? domyśliłeś się po myszach czy byłeś na nim? niezła droga dedukcji mój watsonie .

Byłem na nim . Pamiętam , że były jakieś lalki , a pod koniec kot , którym zresztą jesteśmy :P , zostaje zabity przez jakiegoś tygrysa-ducha czy ... eh.. nie pamiętam dokładnie XD. Aaa jeszcze jakieś węże były które pluły nam w twarz .. Śliną była woda z jakiegoś spryskiwacza :3.
-----
*I w chuj głośno*
Last edited by ChickenxPL; May 18, 2012 at 07:38 AM. Reason: <24 hour edit/bump