Toribash
Miałem home wara i możliwe, że przez najbliższy tydzień mnie nie będzie, ale spróbuję załatwić to retorycznie.
Last edited by MrNorbert; Oct 18, 2011 at 05:22 PM.
ToP Leader
W ten piątek, sobotę i kawałek niedzieli będę nieobecny z powodu szkoły ;/
Zerknijcie sobie sami... <mający cudowny weekend ;/> sorki, że teraz dopiero zgłaszam, ale u mnie na uczelni plany zmieniają sie z godziny na godzinę w diametralny sposób.
Attached Images
plan1.JPG (91.2 KB, 13 views)
Last edited by Maniek070; Oct 19, 2011 at 01:31 PM.
Maniek, ja PP i technologię informacyjną (wtf, czemu wszyscy mówią informatyczną?) miałem tylko w I klasie (kierunek technik informatyk) i bede miał dopiero na studiach Chociaż nie wiem, czy na studiach programistycznych (tak, bardzo lubię programować) będą PP.
Wiem, że nie ten thread, ale... zrobimy wyjątek, dziś mi wolno. Mmkay?
Sprzątam właśnie custom'a i mi się ktoś przypomniał...
Co się dzieje z mq1o76? (pewnie już nie pamiętam)
Wywaliliśmy go za kompletną nieaktywność dawno temu.

Ralesa widziałem, ale dalej kurwa nie udziela się na forum -.- Mówi, że lekcje, a mu się pewnie po prostu nie chce..

MIROKE
Co z Drashim czy tam Sciechem? Ten internet już ma?

---------
I am wondering when kamil303 will be back ^^
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Kamila widzę czasami ingame ostatnio. Może niech ktoś śledzi jego qi...
Żartowałem. Kamil to kamil. Taki jest.
Originally Posted by Trewnek View Post
Wywaliliśmy go za kompletną nieaktywność dawno temu.

Ralesa widziałem, ale dalej kurwa nie udziela się na forum -.- Mówi, że lekcje, a mu się pewnie po prostu nie chce..

MIROKE
Co z Drashim czy tam Sciechem? Ten internet już ma?

---------
I am wondering when kamil303 will be back ^^

Byłem właśnie u niego i mówił, że monterzy od neta będą pojutrze, a co do sciecha to nie mam pojęcia, nie mam z nim żadnego kontaktu