Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Skocik View Post
pizdu jest jak telewizor caly czas na czowaniu ^^

hah , dobre.......
no i czytajec tego posta na stronce balem sie ze bedzie cos o mnie

ja codziennie lub co 2 dni odwiedzam stronke jak cos... zeby nie bylo ...
A ja po głębszym procesie tentegowania w głowie mówie: w recrutiment center rób co chcesz, byle zgodnie z regułami
Zdecydowałem, że jeśli matrix2468 nie pojawi się na forum w ciągu 48 godzin od napisania tego posta bezapelacyjnie dostaje kicka z klanu, co prawda powinien dostać tylko warna, ale bez sensu jest go ostrzegać, skoro tego ostrzeżenia nawet nie raczy przeczytać. Nie po to się za nim w RC wstawiłem, żeby mi teraz nawet raz na nasze forum nie zajrzał.
A ja to potrafię? Jak szajs ci wyjdzie to sie nim z nami podziel, ale przynajmniej będziemy wiedzieć, że coś tam próbujesz wykombinować, a nie jak teraz, że "nie mam nie umiem i nie będę umiał więc po co mam próbować?"
Kamilu, ty raz jesteś a raz nie no i w sumie to na ciebie już nie poluję xd

Niech Kurfa rales sie ogarnie. A, i wyrzucam mq1o76 2 dni po tym jak go zobaczę na gg.
ToP Leader
A ja jeszcze rozważam opcję natychmiastowego wyjebania matrixa2468, sprawdzałem na jego profilu, i od ostatniej wizyty minął tylko jeden dzień, a on ani jednego posta tu nie napisał
No zgadzam się, niektórzy w ogóle nic się nie odzywają.

ALe mnie nie wyrzucicie co coc oc ococococCOOCOCOCococCOCOO?

Żartowałem.
Tak, wiem, jutro wrzucę te repki.
jutro. spoko.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
No Ty z Miroke. Ja się nie nadaję - w in-game jestem teraz lama. Wielka wręcz lama.
Myślę, że to będzie starczyć.
Last edited by Trewnek; Sep 13, 2011 at 09:11 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek