Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by kolega1010 View Post
Z tego co wyczytałem rozumiem że ja też mam testować nowych ?? Jeśli tak to się zgadzam ;P A i Mirok chyba coś Ci się pomyliło , napisałeś :"postaram się za mocno wpierdzielać"

Dzięx, już przeprawiam, a co do tego, żebyś testował, to całkiem mi ten pomysł odpowiada, ponieważ nie chce sie chwalić (no dobra, może i chce xD), ale na Aikido bd jestem taki zajebisty, że jeszcze żaden nowy mnie swoimi umiejętnościami nie zachwycił, ale za to w wushu itp. jestem raczej dość mizerny, a ty może chociaż troche obiektywnie ich ocenisz
Pisałem że pizdu pojawia się i znika bez zapowiedzi, jak chce i kiedy chce. Zaiste zajebisty co ldr, milordzie. Co do reszty, ze sciechem nawet grałem coś gdzieś online i coś pisał i matrixa wgl nie widziałem.
Amber assasin, biaaatch ^^
Na razie dwa, znajde coś jeszcze/zrobie coś jeszcze to postne.
Attached Files
Piomen - decap1.rpl (71.5 KB, 6 views)
Piomen - Imad.rpl (155.5 KB, 7 views)
Amber assasin, biaaatch ^^
Spoko nie mam nic przeciwko ponieważ ja nie potrafie nagrać zajebistego repa...
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ale Mq nawet na gg nie ma więc podejżewam net albo komp ruchnięty
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Żadnej urazy o apki nie mam. Choćbym chciał, to nie mogę go sprawdzić, czego przyczyną jest brak czasu. Na chwilę obecną jestem tylko na forum. Ale moim zdaniem pisanie aplikacji metodą "prób i błędów to bezsens. W ten sposób każdy może wydawać się idealnym kandydatem po 50 apkach... Ja mówię mu zdecydowane nie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ja jestem cały czas. Nadzoruję wszystko i ograniczam się wyłącznie do czytania i ogarniania tego, co mi się nie podoba. Fakt, ingame mnie nie ma (znalazłem pracę na weekendy i popołudnia, więc czas mam tylko w szkole (coś koło 12h lekcyjnych/tydzień)). Jeśli chodzi o eventy to na razie beze mnie. Raczej się nie urwałem. To że nie piszę, nie znaczy że nie czuwam. I generalnie chcę zakomunikować, że z offtopem nie nadążam i proszę ciebie Miroke, żebyś ty się zajął nadzorem. Myślę, że moje usprawiedliwienie wydaje się sensowne, a jeśli nie, to nic nie poradzę. Taka prawda i tyle...
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!