Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ja nie dam nic bo nie mam...
A eśli chodzi o clan vida i jeżeli to będzie robił adam to jak z nim robiłęm spary to coś on tam ma


... To zrób
Last edited by MrNorbert; Sep 11, 2011 at 10:15 PM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Here are my replays
-----
Name (Real/Nick):Greg-elfiok
Age:16
Belt:black
Favorite mods:Judo,Judofrac, wushupro
Do I have any Art/Video making skills?: Making head textures
What can i offer to your clan:A good game and a friendly player(me)
Why I would like to join:Because i want to help my Polish friends
How often do I play toribash? [1-7 days in week]:7 days
Something about me (additional infos): I like playing Toribash and i realy would be in a clan. I dont wqant to play alone
Attached Files
flo3.rpl (40.7 KB, 5 views)
flo6.rpl (30.1 KB, 6 views)
lol.rpl (24.8 KB, 5 views)
dfsdfsdf.rpl (22.1 KB, 5 views)
Last edited by elfiok; Sep 11, 2011 at 10:03 PM. Reason: <24 hour edit/bump
I AM A BEAST
Ten elfiok jest za mało rozgarnięty. Trzeci raz aplikację napisał, a przecież na początku wszystko jest dokładnie napisane. Mówię zdecydowanie, że nie polecam.

Chuj tam, że dobry może jest, nie musimy przyjmować każdego.

A takich łbów to na pewno nie.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
FUCK NO I SAY NO THIRD APP ArYUFcKnKdnME? AaAAaAAAA CAPSRAGE.

No no no no. I don't like this. Go away, 'beast'.

Sorry, I must read 'Pan Tadeusz' fuckin' fourth time in my life...

Sorry. But no.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Rejected. Reason: No fuckin' way to give us one app 3 times.

I KURWA PRZESTAŃCIE TU PISAĆ (sory, ale inaczej nie da rady wam chyba tego przekazać)
-----
Mam na myśli głównie invadersów
Last edited by pizdu; Sep 12, 2011 at 10:06 AM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Akurat ta trzecia app to moja sprawa. Napisałem mu, żeby dał jak człowiek całą i kompletną aplikację w jednym poście i tak właśnie zrobił, więc sie go o to nie czepiać, pozostałę dwie jak chcecie to moge skasować, ale spróbujcie jeszcze raz go ocenić patrząc na to jak gra i sie zachowuje, a nie że na początku źle napisał aplikacje. Na jego testera proponuję Norberta lub jakichś dwóch lub trzech zwykłych członków, bo Pizdu pewni za te 3 aplikacje ma do nigo jakiś uraz, a ja testowałem ostatnich czterech kandydatów i nie mam zamiaru jeszcze piątego.
--------------------------
Sorki, że po polsku, ale po pierwsze sam zacząłeś, a po drugie troche tego dużo i nie chciało mi się wszystkiego tłumaczyć (a nawet nie wiem czy bym wszystko potrafił )

Żeby chamsko nie nabić posta, gdzie nie powinienem tego robić - jestem w takiej formie, że nie wiem czy bym go dobrze sprawdzil : D Polecam skład z Kolegą, on się do tego nada : ]
Last edited by MrNorbert; Sep 12, 2011 at 04:07 PM.
Jeśli uważacie, że mamy wystarczająco dużo członków, to wystarczy chwilowo zamknąć rekrutację, a nie wszystkich za byle gówno od razu odrzucać zanim sie zobaczy jak grają
Nie zrobie bo nie potrtafie ja nie mam telanetu do robienia repów i tak w ogóle juz nie gram w tb.....
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Kurde. Nie chodzi mi o to, że mamy wystarczająco dużo członków. Nie musimy każdego przyjmować. Tak powiedziałem.

A to jest nieogar. W ogóle nie powinniśmy mu kulturalnie dwa razy poprawiać aplikację, tylko powiedzieć, że nie zastosował się do ZASAD, które są w pierwszym poście jak pieprzony wół napisane.

Dlatego się nie zgadzam. Tak samo jak i pizdu.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek