Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

ej jak jestescie na serwie ze mna i po mojej walce ktos gra to wezcie nie wciskajcie tak szybko spacji bo ja chce fajnego repka se wylapac ^^
Originally Posted by Szamboo View Post
Nie da rady. Jestem afk. A co do matematyki, nie. Może to był odskok od reguły, ale mi to wystarczy. Tym razem naprawdę nie zmieniam zdania.
-----
I znalazłem kolejny powód: jest cziterem. Jak chciałem zobaczyć gdzie gra, to /rf, /sa matematyka i pokazało mi 3 servery na których był jednocześnie, to stwierdziłem, że nie ma opcji, żebym starał się z nim gadać. Definitywnie nie!

Chociaż byłem chętny co do przyjęcia tego gościa, po kilku walkach i rozmówkach na serwerze zmieniłem zdanie. Ma 23 lata a zachowuje się jakby miał 10, pyta po 15 razy czy go weźmiemy do klanu jakby nie rozumiał co się do niego pisze. Co do kopania nie mam pewności, przecież by nie wykopał lidera klanu w którym chce być. Zraził mnie swoim zachowaniem, a zachowuje się jak noob, gra jak noob i do tego używa nasz ukochany ruch o jakże dumnej nazwie "shovel".

Jak wszyscy zapewne zauważyli, jestem raczej "otwarty" na nowych graczy, czy są słabi czy mocni, ale z tym kolesiem nie można wytrzymać. Miałem zamiar cię namówić na zgodę, ale po tym co zobaczyłem jak najbardziej cię popieram.
Last edited by Wook; Apr 22, 2011 at 07:36 PM.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO