Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Więc, co do mojego odejścia... Chodzi tu o to, że przestaje mnie kręcić Tb... Całkowicie przestaje mnie interesować. Czuję, że moja przygoda z tą grą dobiega końca...
Nawet jeśli spróbuję wrócić, to zapewne skończy się to na dwóch przegranych z kolei rundach, a potem znowu przerwa na kilka miechów... Ja nie umiem siedzieć przy jednej grze zbyt długo, dlatego myślę, że nie macie po co mnie trzymać... Zrobiłem tyle ile mogłem, skończyło się to co dobre... Choć myślałem, że dam radę być w tym klanie dłużej.
A właściwie po co macie trzymać w klanie wieczną mrożonkę, która w swoim marnym życiu walnęła zaledwie dwadzieścia parę postów, i całe gówno wam dała...
Myślę, że lepszą rubryką dla "Lunatyka" będzie "Dead members", bo jakoś nie zapowiada mi się "Wielki powrót". Tym bardziej, że wiem, iż owy powrót również skończyłby się na mrożonce...
Szczerze zrozumiałbym was, gdybym miał jakiegoś customa, ale tak to nie wiem po co chcecie mnie jeszcze przetrzymywać, ja jestem tylko średniawym brown beltem, mającym skłonności do długich przerw w graniu, jak i spoglądaniu na forum.
Otóż wspominałem, że mam już spore doświadczenie z tą grą, ale wiecie dlaczego pomimo tego, że znam Tb od kilku lat, gram tak "nieprofesjonalnie"? Ja po prostu miałem bardzo duże przerwy, tym razem zaryzykowałem wyżej wymienionym "Wielkim powrotem" i skończyło się to odejściem od klanu i kolejną przerwą... Czy to miało sens? Nie wiem... Ale jakoś nie wykazuję nadzwyczajnej ochoty na takie krótkie i niezorganizowane powroty.
Zamiast robienia was w jajo, wybrałem odejście i nie pozostawianie was bez ostrzeżenia, że może mnie nie być naprawdę bardzo długo, a potem zamienić się w mrożonkę... Lunatyk posiada teraz status "dead" i myślę, że jest on najbardziej odpowiedni na tą sytuację.
Po pierwsze nie bądź tak samokrytyczny, więcej pewności .

Szczerze to mnie ta gra w ogole nie ciagnie, czuje sie w obowiazku odwiedzac forum.

Powiedz w co grasz, jezeli multiplayer to moze mnie zainteresuje
ToP Leader
Lunat, ja też grałem w to dawno, dwa lata temu... grałem pół roku, i podobnie jak tobie - odechciało mi się, i to konto jest moim "wielkim" powrotem *Mam nadzieję że nie zakończy się to jak poprzednio*
Jest jednak drobna różnica - w tedy grałem niby z klanem, ale którego nie było, w grze spotykałem głównie z 3 osoby, i tyle... mało komu by się nie znudziło *Gz Scorpio ;]*.
Teraz gram z klanem, z kumplami, których może nie znam, ale żal mi opuszczać, choćbym miał nie grać, i tak warto bd odpalić forum, i się pośmiać...
--Chyba wyjechałem po za temat, sory...--

A co do marnych 20 postów - masz już 34, to coś więcej ;P
Choć wypowiadam się za wielu, to sądzę że nikogo nie oszukam, jeśli powiem, że będziesz tu zawsze mile widziany
z kad mial bym tnt jak moby sa off

raz kolo tydzien temu znalazlem 2 tnt w starym domu carracka (wioska to bylo kolo 64 cobla i pare desek) i wtedy mial powod zeby mnie zbanowac dostalem bana i unbana wiec nie wiem o co wam teraz chodzi ?? ze raz zawinilem i tera jak ktos cos zrobi jest na mnie?
Żeby nie spaskudzić, ujmę to w podpunktach...
1. Norbercie...
I) Co do samokrytyki, to tak już mam szczególnie kiedy jestem zdenerwowany... Wyjaśni ci to pierwszy podpunkt skierowany do Soreu...
II) Owszem, też czuję pewien obowiązek, ale znając mnie to mam jakby to powiedzieć... Mam troszkę "wyjebane" na moje obowiązki... Taki już jestem...
III) Gram w tym momencie w co popadnie, najpierw przeszedłem TES IV: Oblivion, następnie Fable, teraz cisnę NFS MW i myślę, że z tym pójdzie mi równie szybko. Ostatnio nie mam ochoty na gry przez neta... Bo pewnie znowu coś zacznę, jakiś klan czy gildia, a na koniec i tak będę mrożonką...
2. Soreu...
I) Ja w 80% grach mam takie przerwy i nie zawsze do nich powracam... Otóż, powiem to bardzo filozoficznie, cierpię na "silne ataki wkurwienia powodowane przynudzeniem". Nie umiem grać w coś, co przestaje mnie interesować, ja ciągle potrzebuję jakiegoś interesującego zajęcia...
II) Mówiąc o "dwudziestu paru postach", zastosowałem widoczną przenośnię... Planowałem napisać o trzydziestu paru, ale wtedy przenośnia nie byłaby widoczna. Chodzi mi o to, że narazie mało co robiłem w tym klanie i na szczęście jeszcze się do niego przesadnie nie przywiązałem, co powoduje również zmniejszenie smutku po tym odejściu...
3. Do wszystkich... Cieszę się, że mnie polubiliście, dlatego nie chcę tak bez słowa zamienić się w mrożonkę. I postanawiam kulturalnie i spokojnie odejść... Ale pocieszę was, na gg bywam często, bo jakoś narazie mi się nie znudziło.... Więc, jakiś kontakt zawsze pozostaje... ;)
Last edited by Lunatyk; Sep 3, 2011 at 12:07 PM.
Skot - temat po prostu bezsensowny...
Temat dotyczy MineCraft'a, rozwiązujemy go na forum tori, zamiast np. na gg, i do tego jeszcze w nowym niepotrzebnym temacie...
Jakby tego było mało, Evil chce Cię wysłać do dżungli, i zapewne zgwałcić... jpd...
-----
Nie gram w MC, ale coś tu jest kurwa nie logiczne...
1. Moby wyłączone - jest inny sposób na zdobycie tnt?
2. Dowód to 2 screeny jakiegoś komunikatora - no kurwa dużo...
3. jpd - kto mi powie kim jest Carrack? *nie chce mi się topica mc czytać* -.-'
4. Czemu za ewentualne przewinienia w innej grze, miałby dostawać opierdol w tori, he?!
Przypali kurwa naleśnik, to mu norbi ma warna dać? Kurwa jaja se robicie?
5. Jeszcze coś zostało?

//Tak, jestem wkurwiony...
Originally Posted by Soreu View Post
Skot - temat po prostu bezsensowny...
Temat dotyczy MineCraft'a, rozwiązujemy go na forum tori, zamiast np. na gg, i do tego jeszcze w nowym niepotrzebnym temacie...
Jakby tego było mało, Evil chce Cię wysłać do dżungli, i zapewne zgwałcić... jpd...
-----
Nie gram w MC, ale coś tu jest kurwa nie logiczne...
1. Moby wyłączone - jest inny sposób na zdobycie tnt?
2. Dowód to 2 screeny jakiegoś komunikatora - no kurwa dużo...
3. jpd - kto mi powie kim jest Carrack? *nie chce mi się topica mc czytać* -.-'
4. Czemu za ewentualne przewinienia w innej grze, miałby dostawać opierdol w tori, he?!
Przypali kurwa naleśnik, to mu norbi ma warna dać? Kurwa jaja se robicie?
5. Jeszcze coś zostało?

//Tak, jestem wkurwiony...

O wiekszego idiote chyba trudno, sie nie wkurwiaj, tylko odretardziej :|
1. Moby wylaczone, jest taki sposob:
/give 46, mogl sobie dac ile chcial i przechowac w skrzyni. A skott mogl
zwyczajnie zabrac.
2. Mam wiecej lol.
3. Carrack kiedys (chyba) był jeszcze za czasow inepu. No i admem serwa.
4. Nie chodzi mi o to by dostal opierdol, tylko o to, kogo macie w klanie.
5. :|
Jezeli skot sie odezwal, to zamykam temat. I juz.

Norb: Jeszcze raz zobacze idiote lub coś innego to możesz się pożegnać z postowaniem tutaj.
Pizdu: Bezsens. Jestem bezstronny. TB to nie miejsce do załatwiania spraw z MC. Koniec tematu.
Last edited by pizdu; Sep 8, 2011 at 09:09 AM.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Drodzy widzowie!
Witam was po dwóch miesiącach przerwy <wakacje>. Chciałem się przywitać i dać każdemu do zrozumienia, że jestem. Mam nadzieję, że stara gwardia <in-ep> jeszcze o mnie nie zapomniała, a nowa gwardia przyjmie mnie z otwartymi rękoma.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie się czepiał o to, że ot tak beznic sobie doszedłem do klanu - zaproszenie czekało na mnie spokojnie już od dwóch tygodni.

Dziękuję za uwagę.
...
..
.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Key, ty to nie masz obowiązku, ja muszę się liderowaniem zajmować : P. A na gg pewnie, raz na jakiś czas się odezwę .

I) Ja w 80% grach mam takie przerwy i nie zawsze do nich powracam... Otóż, powiem to bardzo filozoficznie, cierpię na "silne ataki wkurwienia powodowane przynudzeniem". Nie umiem grać w coś, co przestaje mnie interesować, ja ciągle potrzebuję jakiegoś interesującego zajęcia...

Mogę się pod tym podpisać, tyle że te trzy wyżej wymienione gry przeszedłem, generalnie ograłem już wszystko co mnie interesowało

I nie pieprzyć o offtop.
ToP Leader