Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

jak by byla jeszcze jakas woja a kogos by nie bylo a ja bym o tym nie wiedzial (bo zagladam tu raz na 3-4 dni) to moj nr gg zawsze jest czynny ^^ dobra prawie
@Sharick:
Jest różnica miedzy liftami a shovelami. Poza tym, grałem big dojo na którym shovela blokuje się banalnie a z lifta można 3 razy wyjść lub przeważyć przeciwnika. Zresztą, co to za gracz który nie potrafi zablokować ,,ruchu whitebeltów".
Nie hejce Cię, nie podobało mi się po prostu to co robiłeś, widziałem epicki butthurt nie wiadomo za co.

Co do ,,jedyne wyjście gg". Boisz się? Osobiście nie lubię drzeć kotów na forum bo z racją jest jak z dupą, każdy ma własną. Co do organizacji, z chęcią bym się podjął.

Co do Wojtka, czytam wasze dsc i tak jak pisałem jest mało aktywny a ty zajmujesz się klanem od dłuższego czasu, nie wiem czemu tutaj zaprzeczasz.
Zresztą, po co komu allie który flejmi zamiast pomagać.
Amber assasin, biaaatch ^^
lol.
Nie było mnie na wojnie bo stwierdziłem że pierdole, klan musi umieć sobie radzić beze mnie a nie liczyć na to że przyjdę i pół wojny sam wygram, ale na ircu siedziałem i przyznać muszę że Sharick hejjjjjjjjjcił, flejmił i spamował że aż zal było patrzeć xd
retired
Ale wynik oficjalnej wojenki mamy niezły ;]
Tej 3godzinnej też nie najgorszy.. skoro 13 z 28 wygraliśmy...
Nasz problem jest natomiast taki, że my owszem jesteśmy nieźli, szkoda jednak że tylko na modach Aikido i AikidoBigDojo... (większość, nie mówię że wszyscy)
Pio - ale się rozpisałeś
Właściwie, miałem zamiar napisać to samo, ale cóż...

Jakkolwiek - ja ostatnio nie mam weny do pisania postów, za to przeglądam (dobra, topica o wojnie mi się na razie czytać nie chciało, sry >.>)

//Jam obecny, psorze norko! ;p
Ja wciąż będę się użalał, że to zjebałem : D.

Ogłaszam:

Jutro o 17.00 proszę być online, założę topic z instrukcjami co będziemy robić, mianowicie dwa roomy treningowe [zeby kazdy mogl zagrac wiecej walk]. Pierwszym zaopiekuje sie ja, a drugim mam nadzieję zajmie sie Miroke, chociaż są osoby które mogą cię zastąpić.

Na następnej wojnie z CW musimy dać z siebie 101% i dać im popalić : ).

Nie narzekać na szkołę, można powiedzieć że mamy jeszcze czas do końca tygodnia, chociaż wstać jutro i pojutrze trzeba.

Skocik:

TY to lepiej sobie przypomnij jak się gra i potrenuj : P
Last edited by MrNorbert; Aug 31, 2011 at 10:30 PM.
ToP Leader
Co do darcia kotów, kłócenia się itp...

*To tylko odnośnie tego co napisałem nad zdjęciem, bo nie chciało mi się czytać reszty :F Zrobię to jutro jak bd miał siłę...