Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Dotyczy wszystkich, kazdy z klanu ma tu posta dac i jest "bezpieczny"[poza pizdem i drashim na ta chwile].

W tym przypadku ty sie juz wywiazales z powinnosci.
ToP Leader
Ja być aktywny ;) tylko mało piszę , sądzę że dość już się naspamiłem
Może zrób w 1 poście listę kto jest "bezpieczny" ?
Dobra skarbie, zaczynamy
Poniższy tekst odnosi się do PioMena, a nie do ToPu jako klan.

Originally Posted by PioMen View Post
[*]Atmosfera - w porządku, poza Sharickiem który przez cały czas mącił, wtrącał się i robił syf.

Hejtuj mnie bardziej. Nic nie robiłem oprocz mówienia tego ze shuvlowałeś.
Originally Posted by PioMen
Za zachowanie Sharicka z chęcią poszedłbym na wojnę z RN

Jeśli to jest twoje jedyne wyjście to GG. Jak już powiedziałeś jesteście zbyt mało zorganizowani więc dziękuje bardzo. Poza tym nie zamierzam wracać do spraw z Chokaro itp.
Originally Posted by PioMen
albo wykopał ich z allies bo z tego co widzę, przy małej aktywności Wojtka, on pełni tam rolę lidera a lider odpowiada za klan i jest jego wizytówką.

No wiesz, Wojtek jeszcze żyje a nie został wciągnięty w świat komputera. Poczytałbyś nasze forum - wiedziałbyś, a nie jechał nas swoimi wiadomościami z "czapy". Na całe szczęście zastępuję go ja i karolek.

Nic do was nie mam. Chciałem wtrącić tylko moje słowo.
Kthxbai
Last edited by Shar; Aug 31, 2011 at 06:26 PM.
A kiedy będzie następny raz i z kim??
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
My też jako klan nic do ciebie nie mamy, a co do spraw Chocaro i naszej wojny, to te mroczne rozdziały naszej przeszłości PioMen'owi raczej nie są znane i wolałbym, żeby tak zostało. Ten tydzień po naszej wojnie był tygodniem spamu wyzwisk i innego tego typu burdelu, ale na szczęście mamy to już dawno za sobą.
Raczej teraz nie jestem w stanie ci powiedzieć daty, bo będzie trzeba zobaczyć kiedy kto ma czas no i najlepiej by było jakby już ktoś z naszych nieaktywnych powrócił... Co do przeciwnika, to powiem tyle- nie ruski i raczej nie Exile, bo o wiele wiele za dobrzy dla nas są, a kolejne porażki mogą nas troch zdemotywować (czy jakoś tak, wiem że dziwnie to słowo sie kojarzy, ale słowotwórczo jest chyba dobrze )