Toribash
Chodź ROOtqe pograć
To znaczy że cztery osoby są za taką reformą jak Norba powiedział,
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by marcin51 View Post
Ej znacie kogoś kto by mi zrobił head>? oczywiście nie za darmo

dla Polaka dosyć tanio zrobią:
Cartoon:
-Alladyn, Mckiller12
a jakiegos robotica czy coś bardziej skomplikowanego to bys musial jomoko wyczaić. Zrobił mi bardzo tanio seta po znajomości.

Wszyscy Polacy.
Mojego seta robił Wojtek120 za 15k z trailami, ale z tego co wiem, to już chyba nie gra
-------------------------
Trew, no oczywiście, że jestem za
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Nie gra, ale tekstury robił ostatnio. Mój set za 30k zamówiłem u niego
Last edited by MrNorbert; Apr 12, 2012 at 01:46 AM.
ToP Leader
Jak wszyscy się tak wypowiadają to może i ja dam znowu coś od siebie

Rekrutacja

-po co angielski do polskiego klanu w rekrutacji :P żaden anglik i tak nigdy tego nie przeczyta, a słowa takie jak
"gg, afk, noob", i oczywiście "ok" :P moim zdaniem wystarcza by nie zrobić z siebie idioty w grze
-Okres próbny 14 dni myślę że dobry pomysł
-Jeśli chodzi o testowanie nowych kandydatów, proponuje ustalenie dnia i godziny by kilka członów klanu brało w nim udział i niekoniecznie musi to być elita clanu :P ( napisałem członków xD )
-mam jeszcze pomysł by kandydat do TOPu powinien być polecony przez przynajmniej jednego z członków, przyjmowanie obcej osoby to mimo wszystko wielka niewiadoma, a reputacje bardzo łatwo można zniszczyć
- Jeśli chodzi o samo podanie, spełnia swoje zadanie wiek , pass , repki ulubione mody, czego chcieć więcej


Dodam że to mimo wszystko tylko gra zbytnia powaga i rygor psuja cala zabawę :P