Toribash
A ja zaproponowałem kamilowi założenie klanu 3 tygodnie przed jego powstaniem, początkowo drugim liderem miał być StachuPL, a nie Wook. Sam klan miał się nazywać OldSchool lub coś w tym stylu i miała być to reinkarnacja dawnego nieoficjalnego polskiego klanu, w którym jeśli dobrze pamiętam był właśnie StachuPL. Kto pamięta więcej? A no i jeszcze to, że bodajże 2 tygodnie przed powstaniem kamil dostał zaproszenie do iCoF, z którego zresztą skorzystał, ale szybko odszedł i założył razem z nami IN-EP
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Oj tam oj tam...
--------------------
No zaraz mnie szlag trafi. Próbuję odpalić GTA San Andreas- ekran robi się czarny i wyskakuje komunikat monitora: " 90.1 kHz , odswierzanie 60 Hz / parametry niedostępne " no i co ma kurwa znaczyć, że GTA SA wymaga procka 90 kHz?
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Procek się wyraża w gigahercach ;p. Nie wiem co to może być , spróbuj zmienić ustawienia w plikach gry, choć nie wiem czy w GTA jest to tak proste jak np. w stalku (otwieram plik notatnikiem i wpisuje).
Sporo już kombinowałem, a w święta o tej porze jestem zbyt pełny, żeby kombinować dalej. Jutro spróbuję jeszcze raz, a jak nie to będę musiał zadowolić się GTA Vice City
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Miro, w opcjach monitora musisz zmienic odswiezanie, powinienes latwo znalezc

BTW Jak juz sie na sentymenty i historie zebralo, to opowiem ze swojego punktu widzenia.

Grywało sie na turniejach 500tc gdzie poznalem m.in. Youkasakiego Na serwach PL zasadniczo nie grałem, jednak kiedyś mnie skusiło i spotkałem Kamila, który chciał stworzyć klan Zaoferowałem mu się z gg, iż mu pomogę. A StachaPL do tej pory nie spotkałem xD A z Liderstwem różnie było, równie dobrze ja mogłem być zwykłym membersem tak samo jak i Kamil, nam tylko zależało na klanie dla polaków. Co prawda jest niestety ograniczenie dot. J. Angielskiego, jednak nie chce ingerować Pizdowi w pracę, bo przez moje "dobre serce" nasz klan nieraz był w tarapatach xD.
ToP Leader
Norberciku, mordko Ty moja. Jeśli chcesz, zawsze możesz mi to zasugerować.
-----
A że Twoje dobre serce nieraz wjebało nas w bagno, to prawda. I niewiele brakowało, a kilka razy byśmy w nim utonęli.

Also, cuś mi się wydaje, że to ja byłem pierwszym Co-Ldr'em.
Last edited by pizdu; Apr 9, 2012 at 08:51 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Nie chce mi się sprawdzać : D

Angielski można by znieść, z tym że większość tych, którzy nie potrafią się wysłowić po angielsku to trolle lub dosłownie dzieci ; p.

Proponuję głosowanie, jednak wówczas zamiast angielskiego byłby okres próbny albo dłuższa rozmowa kwalifikacyjna : D.
ToP Leader