Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Hesh... napisze złe podanie, to mu przecież wystarczy napisać żeby je naprawił/poprawił, i dopiero wtedy ewentualna dyskwalifikacja... //pizd - wkurzony coś jesteś...
Nie jestem, ale nienawidzę (i wkurwia mnie to), kiedy ktoś mi mówi, że się pluję/puszę itp.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Bejbi dżizys krajst. Macie po części rację, ale u mnie i tak ma punkty ujemne. Jak czytać to kurwa ze zrozumieniem, a nie gnioty których nawet mi się nie chce czytać [choć to robię].

I sry skoro cie to uraziło, na przyszlosc przyjmuj takie rzeczy chlodniej, ok?

Nie mam zamiaru przez jedno glupie słowo niszczyć naszego wizerunku i "przyjaźni".

I żeby sprostować. Zdyskwalifikowany to on jest za to podanie, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobił nowe.
Last edited by MrNorbert; Aug 26, 2011 at 01:37 PM.
ToP Leader
Mała jest na to możliwość, bowiem chaty mają być od siebie oddalone o kilka godzin drogi ;d. Jak chcecie z kimś sojusz to musicie się po współrzędnych odnaleźć.

Jak ktoś ma pomysły i czas/ochotę to chętnie poczytam co możnaby zmienić i ew. rady. Maniakiem minecrafta to ja nie jestem.

Zasada jest taka.

Budujemy się tak daleko żeby nikt nas nie znalazł, sztuka kamuflażu. ; )

Ew. można zakładać pomniejsze gildie i robić zamki, miasta. Prawdopodobnie ściągniemy parę osób z zewnątrz, żeby było więcej graczy.
Last edited by MrNorbert; Aug 26, 2011 at 01:17 PM.
ToP Leader
Name (Real/Nick): takoitykotako
Age: 24
Belt: black 3rd dan
Favorite mods: aikido, every stupid freestyle things
Do I have any Art/Video making skills?: all in the link below
What can i offer to your clan: if couple people with the same "zajawka" meet they always find some curious connection
Why I would like to join: i've never been in any clan it seems to be great
How often do I play toribash? [1-7 days in week]:
Something about me (additional infos): i can do a squint just one eye, walk 100m on one breath, make a back and front flip in real, but if u want know my virtual benefits..accept my app.
2 Singleplayer replays: ..below
2 Multiplayer replays: http://www.speedyshare.com/files/30025819/rpl.zip
A ja proponuje powrót do starego serwera. Tam poszukałem 10 min i miałem od huja żelaza i węgla, troche złota i red stone'a i 6 diamentów, a tutaj po dwóch godzinach nawalania kilofem w ściane mam 15 węgla. Norbi, to jest prawdziwy survival, ale ze strony carracka a nie creeperów. Za nieposiadanie łóżka można dostać kicka z serwera
Japierdole... Pizdu - jebnij ten napis '*ONLY POLISH MEMBERS!!!*' Boldem, capsem, kolorem, i czym się da, i nam się zmniejszy liczba chętnych do klanu o 3/4...
Ale przynajmniej nie bd trzeba ciągle odpisywać że nie przyjmiemy ich...
dal ci kick bo chail zeby byl dzien wszyscy lezeli w wyrciach ^^ a ty nie to kick na chwilke i juz jest dzien