Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Najpierw sie plujesz o długość podania, a teraz przytakujesz gościom którzy nie potrafią przeczytać reguł i zastosować się do nich?
ToP Leader
Ja bym był za (zaskoczę wszystkich) ABD... Aikido jest za małe trochę, a judo na wara się nie nadaje nie?

[Co do "Slums Attack - Najlepszą Obroną jest Atak" - Drugi zaraz po "Na legalu?" najlepszy album na którym udzielał się Peja (wliczając solówki) . Choć "Reedukacja" też zła nie jest.]

EDIT BY NORBERT:

Żeby nie spamować to się dopisze do twojego posta.

Ja osobiście wolę na legalu, ta płytka ma same legendarne tracki i każdy mógłby z powodzeniem być singlem.

Miroke's EDIT: Co wy ludzie pierdolicie? Ja nie miałem pojęcia, że taka płyta była. I czego wy w ogóle słuchacie, peji??! Co za szajs? Skillet i Simple Plan ROCKS Peja SUCKS!!!


Norb: Na legalu jest bodajże z 2001[?] a gdzieś do 2002 wszystkie gatunki muzyczne były świetne. Slyszales kiedys g-funk?
Ja tam lubię wszystko poza techno, współczesnym rapem i popem. No, i disco polo, chociaż pod wpływem można śpiewac : D
Last edited by MrNorbert; Aug 26, 2011 at 11:20 PM.
Miroke: Niezła pamięć no, jakoś jednak może ;]
Wisimii>MrNorbert: Jakie nie spamować, człowieku... nie ty, to my :P

Ed by Norcio:

Dostajesz warna xD

Soreu's EDIT: Ejjj... Niedobra norka xD
Last edited by Soreu; Aug 26, 2011 at 06:48 PM.
Z racji tego, że mało kto gra zmieniamy zasady serwera.

Od teraz będzie to surwiwal, gracze będą rozproszeni po całej mapie daleko od siebie. Można zawierać personalne sojusze, a wrogom niszczyć domy/wioski i ograbiać majątki.

Wasze miejsca zamieszkania beda bardzo odlegle od siebie, zeby ciezko bylo kogos znalezc.

Jezeli chcecie teamspeak przez skype to pisac, ja z carrackiem bede korzystal z tego dobrodziejstwa.

Zero dawania itemków, gra jak na singlu.
ToP Leader
E człowieku, to nie lekka przesada? Czasem nawet wojsko z terrorystami musi se pohandlować jak im żarcia nie starczy. Myśle, że handel może być, tylko takiego koleżeńskiego dawania itemków bezinteresownie jest wykluczone. Poza tym może być troche wkurwiające, jak wejdziesz na serwer, a tam już całej zawartości magazynu nie ma. Niemniej chętnie se pogram i zobacze na czym to będzie polegać
EDIT: Z team speak chętnie skorzystam
Jeteś w błędzie. I się kurwa nie pluję. Pisałem do niego, żeby je wydłużył, bo w takiej formie nie dostajemy o nim żadnej konkretnej informacji o nim samym. Chodziło mi tylko o to, że nie może być z miejsca zdyskfalifikowany.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Fajne te zasady serwera ale jedno mi się w tym nie podoba .... że ktoś cię może okraść kiedy tylko chce ....