Toribash
Panowie, więc tutaj muszę chyba rozwiać kilka mglistych kwestii dotyczących wątku rerutacyjnego, jak i samej rekrutacji.

Otóż:
1. Wymagam komunikatywnego Angielskiego, żeby nasi klanowicze mogli w miarę możliwości porozumieć się z innymi członkami społeczności zebranej wokół tworu jakim jest Toribash.
2. Zabraniam pisać po polsku, żeby temat był jednolity, co jednocześnie ułatwia przejrzenie jego zawartości, a sam temat jest dużo czytelniejszy i bardziej przejrzysty niż językowa przeplatanka.
3. Nie chcę, żeby ktokolwiek się wypowiadał w temacie, ponieważ mimo wszystko jakaś hierarchia i podział na role w naszym klanie występuje. Oczywiście wszyscy są równi, ale jednak niektórzy mają jakieś obowiązki, które mogą zakłócić ingerencje innych.
4. Wykorzystujcie temat RC comments. Wbrew pozorom też tam zaglądam, a zawarte tam treści (jak oceny i opinie) biorę przy rozpatrywaniu przyjęcia aplikanta.

Zamierzam nieco przebudować proces rekrutacji, właśnie przez te niejasności. Przez święta moje Kochanie będzie poza moim zasięgiem, więc będę miał 100% wolnego czasu. Tylko jeszcze się zastanawiam, czy nie zmonopolizować rekrutacji, właśnie przez to wpieprzanie mi się w zdanie.
Oczywiście nie podważam rzetelności opinii innych, ale proszę was o korzystanie z RC comments.



A co do ShadowSon'a: Napisałem, że złe są zarówno repki, jak i aplikacja. Odpowiedzi jednym słowem, a nawet w takiej formie - z błędami. Dlatego nawet nie raczyłem tych nowych replayów zobaczyć. Poszedł po linii najmniejszego oporu, wklejając bezczelnie jeszcze raz to samo. Jak zobaczę to samo po raz trzeci, dodam go do Blacklist.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Jak już pisałem pizdu: jeżeli nie ogarniasz paru postów w threadzie, który jest jedyny dla Ciebie do ogarnięcia.. To dziwne, szczególnie że budowa Twojego ostatniego posta jest tak inteligentnie przemyślana, żeby każdy był kontent ;* Co świadczy o Twoim pomyślunku.

Co do syfu... Syf to my mieliśmy jak Soreu i Miroke wszędzie pisali.

Originally Posted by Alladyn View Post

I ode mnie też ^
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ale wszędzie pisaliśmy na temat, tylko jak off-topic nie ma tematu, to tam musieliśmy gadać o niczym Ale te czasy już raczej nie powrócą...
--------------------
Co do Priestena, to jeśli dobrze pamiętam w jednym ze swoich postów określił ten klan jako "nasz", więc wygląda mi to na ściemę i nie wiem po ch*j dawałeś tego bezsensownego edita -.-'
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
W sumie to ledwie pamiętam tego posta na temat Priestena bo byłem pijany
A teraz to już po sprawie więc chuj z tym.
--------------------------------------------

No niestety te czasy nie powrócą : <
Tak fajnie mi się wtedy was opierdalało xd
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Wtedy prześcigaliśmy się w ilości postów, a teraz nie miałoby to sensu, bo ja mam ich prawie dwa razy więcej
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Ok Richard
-------------------
Przypomnę póki pamiętam- 15 kwietnia mamy wielki jubileusz i można chyba coś na tę okazję wykombinować, nie?
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Nom... wydawało mi się, że troche zamuliliśmy i przegapiliśmy ten moment, ale na szczęście się myliłem
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...